Карʼєрна консультантка в дії: безплатний чат-бот з працевлаштування

ГО "Олександрійський гендерний інформаційний центр" з Кіровоградщини запустила чат-бот "ВАЖЛИВА", що містить інформацію з питань працевлаштування, особистого розвитку та навичок майбутнього.Тут ...

Важлива
Карʼєрна консультантка в дії: безплатний чат-бот з працевлаштування

ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр” з Кіровоградщини запустила чат-бот “ВАЖЛИВА”, що містить інформацію з питань працевлаштування, особистого розвитку та навичок майбутнього.

Тут зібрані статті та корисні посилання на ресурси з пошуку роботи, написання резюме, надаються поради, як підготуватись до співбесіди та не стати жертвою шахраїв (підозрілі співбесіди). Є розділ для тих, хто хоче започаткувати власну справу, міститься інформація про те, як розробити бізнес-план, з чого почати реалізацію своєї ідеї, як відкрити ФОП.

Чат-бот створено в межах проєкту “Жіноче лідерство: на шляху відновлення України”, що фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії та впроваджується організацією Пакт і ГО ОГІЦ.

Протягом пів року команда проєкту вивчала потреби жінок та вела активну роботу з підтримки жіночого підприємництва у чотирьох громадах Кіровоградської та Полтавської областей (Приютівська селищна, Знам’янська міська, Олександрійська міська територіальні громади та Кременчуцька міська громада), втім аудиторія чат-бота не обмежується лише географією цих областей. 

Чат-бот є безплатним для користувачів. Доєднатись до нього можуть всі охочі.

Розробниці закликають спільноту долучатись до наповнення чат-бота актуальною інформацією. Свої пропозиції можна вносити через пункт меню “Додати”.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип