Калинівський крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Зроблено 16 грудня 2020 р. представниками громадськості освітян та органів місцевого самоврядування, що стали учасниками першої серії робочих нарад  у старостинських округах за результатами аудиту ...

Додано:
frgn

ФРМ3
Калинівський крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Зроблено 16 грудня 2020 р. представниками громадськості освітян та органів місцевого самоврядування, що стали учасниками першої серії робочих нарад  у старостинських округах за результатами аудиту коаліції #ГромадськаПрефектура.

Відбулось відверте обговорення виявлених викликів забезпечення якісними освітніми послугами дітей в оновленій селищній громаді. Визнавши лідерство свого округу, учасники наради звернули увагу на необхідність знаходження порозуміння з менш успішними  округами у питаннях раціонального використання коштів місцевого бюджету для формування сучасного рівня садочків та шкіл Березанської селищної громади Миколаївської області.

15 учасників наради рекомендували сформувати відповідну робочу групу з представників, округів і центру, що напрацюють спільні пропозиції до «Угоди про порозуміння щодо Березанської моделі освіти».

 Команда коаліції презентувала учасникам експертного обговорення висновки громадського аудиту стану освіти у Березанської ОТГ та згаданих 5-ти сільрадах. Матеріали аудиту 1

Так прокоментував захід директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін:

«.. Ми пропонуємо іншим округам вивчити Калинівський досвід взаємодії при наданні освітніх послуг у дитячому садочку та ЗЗОШ, що дозволив вирішити болючі питання раціональних місцевих видатків  для досягнення послуг дітям доброї якості. 

Запрошуємо освітян, членів виконкому, та депутатів та громадськість до діалогу. Саме так ми  знайдемо дієві рецепти та потрібні ресурси, що необхідні  для якісної освіти як у селах округу, так і в цілому у оновленій Березанській селищній громаді!.»

Нагадаємо, що подібні заходи вже відбулись у Краснопільській, Димитріській http://frgn.mk.ua/?p=11966,  Ташинській http://frgn.mk.ua/?p=11981 та Лиманівській http://frgn.mk.ua/?p=12023 сільрадах.

А старт серії нарад був дан командою партнерського проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березаншини» на селищному круглому столі http://frgn.mk.ua/?p=11861.

Запрошуємо до співпраці як новобраних депутатів селищної ради,  так і активістів для підготовці серії обговорень проекту «Угоди по порозуміння» на робочих нарадах, що відбудуться у всіх округах Березанської громади!

Чекаємо пропозиції  на: [email protected].com  або (0512) 47-38-79. (Олена Вартанян).

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Нарада є заходом проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», виконкомами Березанської, Коблівської місцевих громад  та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х ОТГ Березанщини.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Жителі Сходу України отримали навички працевлаштування, кар’єрного розвитку та започаткування власної справи

Inspiring Історії: Давайте робити Україну технологічною країною разом

Фінансова грамотність для дітей - відверта розмова про гроші

Обмеження журналістів на доступ до приміщення Одеських обладміністрації і облради оскаржено у суді

Школа щастя - як проєкт “Healthy Schools” формує психологічно комфортний простір у школах України

Ухвалення Законопроєкту №4254 «Про публічні консультації» важливе для розвитку демократії і народовладдя в Україні