Інтерактивна платформа FUNdraiser розпочинає командне змагання серед молоді

Нещодавно відбувся запуск інтерактивної платформи FUNdraiser. Це майданчик, який дозволяє налагодити співпрацю між різними організаціями та молодими, активними людьми, що прагнуть змін. Платформа ...

Додано:
iac.npo

FUNdraiser
Інтерактивна платформа FUNdraiser розпочинає командне змагання серед молоді

Нещодавно відбувся запуск інтерактивної платформи FUNdraiser. Це майданчик, який дозволяє налагодити співпрацю між різними організаціями та молодими, активними людьми, що прагнуть змін. Платформа містить ігрові інструменти та корисні навчальні, інформаційні й нетворкінгові ресурси на допомогу молодіжним активістам, волонтерським організаціям, установам, які працюють з молоддю та юнацтвом, а також зацікавленим сторонам громади у плануванні і впровадженні проєктів та залученні ресурсів, також налагодженні співпраці для підвищення соціальної згуртованості та громадської безпеки. Сам проєкт створений для допомоги молоді в опановуванні різних інструментів фандрейзингу через гру.

Проєкт реалізується громадською організацією ГО “Міжнародна Агенція Змін” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Зараз на платформі проходить фандрейзинг челлендж – інтерактивне командне змагання, яке триватиме до кінця липня 2021 року. В ньому беруть участь молодіжні команди з підконтрольних українському уряду територіях Луганської та Донецької областей. Вони працюють над опануванням різних фандрейзингових інструментів. Зокрема проходять 15 обов’язкових навчальних модулів, а також олімпіади, батли та додаткові завдання, які допоможуть учасникам отримати бали, необхідні для підняття у рейтингу команд.

Суперфінал відбудеться у серпні 2021 року, де п’ять команд переможців отримають дофінансування у розмірі 3000 тисячі (USD) на реалізацію своїх проєктів з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

На платформі вже зареєстровано 19 команд, які беруть участь у фандрейзинг-челленджі. Команди з Донеччини та Луганщини, в даний час, почали проходити перші модулі та готуватися до батлів та олімпіад.

Щоб долучитися до інтерактивного командного змагання потрібно зібрати команду з активних молодих людей, перейти за посиланням та зареєструватись на платформі, і почати виконувати завдання та отримувати найвищі бали.

Слідкувати за перебігом змагань та дізнаватися про всі новини про платформу FUNdraiser можна на сторінках у соціальних мережах Facebook, Telegram та Instagram.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Радон є, а програми захисту нема: чому процес поставлено на паузу?Прес-реліз

Відбулася національна інтерактивна виставка про майбутнє роботи Future of Work

Ліцеї в громадах, система HACCP і тендери, а також оцінки в молодшій школі. Освітній маркер #11

Спільнота Pro Women UA запустила сервіс пошуку роботи для жінок

У Конституційному Суді України відбулась урочиста церемонія оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу есе «Молодь про Конституцію України»

У Святогірську відбудеться Суперфінал фандрейзинг-челенджу