Громадянське суспільство України: яка відповідь на кризу?

Враховуючи ситуацію зі спалахом коронавірусу та численними заходами для протидії поширенню епідемії по всьому світу та в Україні зокрема, Громадський Простір та Український Форум Благодійників ...

90186249_624956234738305_8553589934496153600_n
Громадянське суспільство України: яка відповідь на кризу?

Враховуючи ситуацію зі спалахом коронавірусу та численними заходами для протидії поширенню епідемії по всьому світу та в Україні зокрема, 

Громадський Простір та Український Форум Благодійників запускають онлайн опитування для організацій громадянського суспільства, аби заміряти виклики та потреби 

Сьогодні ситуація надскладна для усіх країн, усіх сфер і впливає на кожного. Спалах коронавірусу кидає виклик і громадянському суспільству, сотням організацій України, чия неперервна активність, експертиза, послуги дуже важливі. Хто сьогодні змушений скасовувати свої події та програми, відмовлятися від багатьох планів, будувати антикризові стратегії — і все це в умовах віддаленої роботи і непрогнозованості. 

Ми всі уже включились, дотримуємось порад лікарів для убезпечення, підтримуємо свої команди, обмінюємось корисною інформацією… Усім нам уже не вперше гуртуватися, аби спільно долати виклики. Тож будемо разом міркувати — як сектору реагувати в умовах кризи.

Упевнені, наша ініціатива і ваші відповіді (опитувальник нижче), пропозиції та ідеї стануть в нагоді  нашим партнерам —міжнародним фондам/донорам, які плануватимуть термінові/позапланові кроки для антикризового реагування та підтримки організацій громадянського  суспільства України.

Ми поширимо наш опитувальник своїми численними і чисельними каналами: соцмережами, розсилками, базами, партнерськими контактами — аби почути думку максимальної кількості громадських та благодійних організацій. Сподіваємось, у свою чергу, ви також посприяєте нам у цьому.

За підсумками наших  з вами відповідей, ми зробимо підсумковий огляд, опублікуємо його на наших ресурсах, а головне — адресно скеруємо його до міжнародних фондів, організацій, які надають допомогу розвитку громадянського суспільства України. Опитування тривало  до 23 березня включно.

 

Громадянське суспільство і криза: підсумки опитування

 


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації