Громадський сектор – це місце, де дива можливі

Два дні тренінгу в офісі ГО «УАМН» були сповнені вивчення теоретичних та практичних основ фандрейзингової політики. Постійні члени громадської організації та її волонтери шукали джерела фінансування ...

Додано:
Тетяна

IMG_20180525_154528
Громадський сектор – це місце, де дива можливі

Два дні тренінгу в офісі ГО «УАМН» були сповнені вивчення теоретичних та практичних основ фандрейзингової політики. Постійні члени громадської організації та її волонтери шукали джерела фінансування діяльності громадських організацій, розробляли та обговорювали варіанти залучення фінансування на нові проекти організації, напрацьовували бізнес-модель соціального підприємництва. Завдяки щирій впевненості тренера у можливості майже всього, що ми дійсно захочемо втілити та гарно сплануємо, члени організації також сподіваються своєю подальшою діяльністю підтвердити вислів, що «громадський сектор – це місце, де дива стаються частіше за все».

 Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються» (далі – ГО «УАМН») 25-26 травня завдяки гранту з організаційного розвитку у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства», який впроваджується за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) мала змогу пройти корисний дводенний тренінг «Розробка фандрейзингової політики організації на 2018-2021 рр.» від тренера Тетяни Гончаренко – представника Соціального консалтингу «Параграф» – найкращого постачальника консалтингових послуг для громадського сектору 2017-го року на Форумі «Єднання».

Під час роботи на тренінгу вже розпочалась робота з безпосередньої підготовки фінансового плану двох нових проектів, які організація планує втілювати найближчим часом, а розробка фандрейзингової політики діяльності організації на 2018-2021 рр. стане запорукою забезпечення системності у залученні фінансових та матеріальних ресурсів на заплановану діяльність ГО «УАМН».

Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються» завдячує ІСАР “Єднання” за можливість скористатися цінним ресурсом для організаційного розвитку та розробити завдяки такій вагомій фінансовій підтримці два важливих у подальшій ефективній роботі документи – стратегічного плану та фандрейзингової політики організації на 2018-2021 рр. ГО «УАМН» планує і в подальшому йти шляхом постійного вдосконалення.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку