Громадський аудит ефективності для відновлення Вознесенської ТГ

4 липня 2022 р. на другому засіданні робочої групи погоджена відповідна Методика та заплановано заходи аудиту та навчального/коуч супроводу подальших спільних дій з молодими лідерами об’єднаної ...

Додано:
frgn

тренінги навчання команда
Громадський аудит ефективності для відновлення Вознесенської ТГ

4 липня 2022 р. на другому засіданні робочої групи погоджена відповідна Методика та заплановано заходи аудиту та навчального/коуч супроводу подальших спільних дій з молодими лідерами об’єднаної громади.

Так прокоментовано засідання робочої групи міського голови на офіційної сторінці Вознесенської міської ради у фейсбуці Міська влада Вознесенська:

«Наша громада працює над розробкою Плану відновлення Територіальної громади міста Вознесенська разом з Фонд розвитку м. Миколаєва.

Тетяна Золотухіна

Сьогодні, Тетяна Золотухіна, експертка Фонду презентувала робочій групі методику проведення громадського аудиту ефективності управління територіальною громадою та опитувальники для комунальних підприємств, бізнесу та мешканців громади.

Основною метою опитування трьох секторів – визначити головні пріоритети складання Плану відновлення Вознесенської громади з врахуванням інтересів влади, бізнесу та громадськості.


 

Останні публікації цього розділу:

Блогінг під час війни. Нові виклики

На Волині працюють над інтеграцією переселенців у життя місцевих громад

Стан культури та креативних індустрій під час війни - результати дослідження

Тбіліські принципи: про наслідки вторгнення в Україну для режиму БВГ/ФТ для НПО в країнах Східного партнерства

Прикладні напрямні партнерства #СтійкістьДляГромад

Система громадських рад виконавчих органів Березанської ради