Які ще грантові програми будуть на Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури

Участь у Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури також візьмуть представники Міністерства культури та інформаційної політики України. Ярослав Петраков, генеральний директор Директорату ...

Креативна Європа
Які ще грантові програми будуть на Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури

Участь у Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури також візьмуть представники Міністерства культури та інформаційної політики України. 

Ярослав Петраков, генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури та інформаційної політики України, презентуватиме плани Міністерства з розвитку культури в регіонах.

Копия Петраков

Вже традиційно на кожному Міжнародний ярмарок грантів у сфері кульури  присутній Міжнародний фонд “Відродження”. І цього року його також буде представлятиме Станіслав Лячинський — директор програми “Соціальний капітал”.

????????

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations), заснованих інвестором та філантропом Джорджем Соросом. Місія фонду – сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

На ярмарку грантів у сфері культури буде також і European Cultural Foundation, яка саме приймає заявки на другий раунд конкурсу Culture of Solidarity Fund.

Фонд прагне підтримати культурні ініціативи, великі чи малі, що зміцнюють європейську солідарність та уявлення про Європу як спільний громадський простір у відповідь на поточну кризу та її наслідки. Конкурс відкритий для приватних осіб, колективів та організацій з усіх секторів та громадянського суспільства в цілому.

Фонд надає гранти на такі суми:

€ 5.000 – 15.000

€ 15.000 – 30.000

€ 30.000 – 50.000

Детальніше про конкурс розкаже проєктна менеджерка Європейської культурної фундації Сильвія Кохановські, яка працює у Фундації з 2012 року і в даний час є проєктною менеджеркою конкурсу “Culture of Solidarity Fund”.

Копия Szilvia

Нагадуємо, що Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури відбудеться 2 липня 2020 року в онлайн форматі. Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48

Подія у ФБ

Тільки зареєстровані учасники отримають лінк на підключення до події.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як створити міцну комунікацію в громаді: початок!

Торецьке бюро правової допомоги допомогає захищати права внутрішньо переміщених осіб

Дайджест подій на тиждень від Активна Громада Харкова

Яких змін потребують операційні плани НУО під час пандемії коронавірусу?

Презентували посібник для освітян-управлінців

Мінцифра та «U-LEAD з Європою» розробили інтерактивну карту інфраструктури підтримки підприємництва