Голос з окупації: в Україні запустили інформаційну гарячу лінію для мешканців ТОТ

Медіа Донецької та Луганської областей Східний Варіант оголосило про запуск “гарячої лінії” для мешканців прифронтових територій та тимчасово окупованих територій, яка називається “HelpPrint” Ця ...

Додано:
Eastern Variant

Голос з окупації: в Україні запустили інформаційну "гарячу лінію" для мешканців ТОТ
Голос з окупації: в Україні запустили інформаційну гарячу лінію для мешканців ТОТ

Медіа Донецької та Луганської областей Східний Варіант оголосило про запуск “гарячої лінії” для мешканців прифронтових територій та тимчасово окупованих територій, яка називається “HelpPrint” 

Ця ініціатива має на меті надати можливість для безпечного обміну інформацією та розповіді особистих історій чи проблемних ситуацій, що відбуваються на територіях, де обмежений доступ українських журналістів.

“На нашу гарячу лінію “HelpPrint” зможуть анонімно звернутися українці з окупованих територій за підтримкою, допомогою та необхідною інформацією. 

Назва гарячої лінії “HelpPrint” говорить, щоб ми хочемо зробити більш видимим те, що відбувається на окупованих територіях, допомогти людям оприлюднити інформацію. Але, звісно, публікувати історії ми будемо тільки, якщо на це буде згода. Ми готові й просто відповідати на інформаційні запити людей. Де у нас не буде відповіді, там ми будемо радитися та уточнювати у профільних органах влади, профільних організацій, юристів, і повертатися з відповіддю”, — розповідають у редакції Східного Варіанту.

HelpPrint” стане надійним каналом для тих, хто потребує підтримки, допомоги або бажає поділитися інформацією зі світом. Гаряча лінія забезпечена сучасними засобами комунікації, включаючи підключення через основні месенджери, такі як:

Редакція працює над розширенням каналів зв’язку. 

Відповіді можна буде отримати з 9:00 до 18:00. Якщо запит прийшов в інший час — команда видання зв’яжеться та надасть відповідь протягом наступного робочого дня.

Східний Варіант системно пише про життя в окупації — читайте за посиланням.

Нагадаємо, Східний Варіант має сайт-дзеркало, який обходить блокування окупантів.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У Чернівцях відбувся ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024

«Трансформація чи відбудова»: у Львові відбувся фінальний захід проєкту «Майстри змін»

Навантаження на медичну галузь зросло з початком великої війни

Визначення потреб та проблем доступності допомоги і послуг для ВПО, які мешкають у місті Рівне

Лановецька громада на Тернопільщині отримала 2 тисячі контейнерів для ТПВ від Програми USAID DOBRE

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях