ГО menZDRAV Foundation-UA надає можливість отримати набір для тестування на ВІЛ власноруч

ГО menZDRAV Foundation-UA надає можливість всім зацікавленим особам безкоштовно отримати набір для тестування на ВІЛ власноруч. У складі набору є, зокрема тест Oraquick, – безпечний засіб ...

Орал_тест (1)
ГО menZDRAV Foundation-UA надає можливість отримати набір для тестування на ВІЛ власноруч

ГО menZDRAV Foundation-UA надає можливість всім зацікавленим особам безкоштовно отримати набір для тестування на ВІЛ власноруч. У складі набору є, зокрема тест Oraquick, – безпечний засіб самообстеження, адже він не потребує взяття крові з пальця або вени.

Замовити безкоштовно оральний тест Oraquick і отримати його в найближчому до вас відділенні “Нової пошти” можна, зателефонувавши за номером:

 +38 (099) 085 47 55 Олександр

Олександр розповість детальніше, як це  зробити. Більше інформації про ВІЛ – на нашому сайті.

Телефонуйте у menZDRAV Foundation-UA, залишайте повідомлення в Телеграмі, Вайбері або Вотсапі, і ми відповімо на всі запитання щодо ВІЛ.

Як виконується самотестування?

Оральний тест варто робити у приміщенні з гарним освітленням. З огляду на наявність/відсутність електроенергії, кращим рішенням буде денний час, тобто, коли є природне світло.

Оральний тест в коробці

Оральний тест можна отримати у відділенні Нової пошти

Далі переконайтеся, що минуло більше, ніж 30 хвилин після вживання їжі, використання жувальної гумки або напоїв. Вживання їжі та напої безпосередньо перед самотестуванням може вплинути на якість результату. Якщо ви вже приймаєте антиретровірусну терапію або доконтактну профілактику ВІЛ, тест виконувати не варто.

Оральний тест вдома - це конфіденційно

Оральний тест вдома – це конфіденційно

Перед тестуванням переконайтеся, що минуло більше, ніж 30 хвилин після вживання їжі, використання жувальної гумки або напоїв. Вживання їжі та напої безпосередньо перед самотестуванням може вплинути на якість результату. Якщо ви вже приймаєте антиретровірусну терапію або доконтактну профілактику ВІЛ, тест виконувати не варто.

Тестування починайте після вивчення інструкції, що знаходиться всередині. Оцінюйте результат через 20 хвилин, але не пізніше, ніж через 40 хвилин. Не користуйтеся набором більше, ніж 1 раз.

Чого ще робити не варто?

Не починайте самотестування у погано освітленому приміщенні, не примушуйте партнера пройти тестування, якщо він(вона) не має такого бажання, – не варто тестувати людину проти її волі.

Оральний тест на ВІЛ

Оральний тест на ВІЛ

Наш телефон: +38 (099) 484 05 53

Залишайтеся здорові!

Заходьте на наш сайт: menzdrav.org

menZDRAV Foundation-UA


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Платформа пошуку фінансування для відбудови

Україна у війні – поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина

Коментувати не дозволено.