Гендерний Клуб Дніпро адвокатуватиме Стратегію гендерної рівності у сфері освіти регіону

Гендерний клуб Дніпро в рамках проекту "БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер." представив результати гендерного, інклюзивного, безпекового аудиту середніх навчальних закладів Дніпропетровщини.Дослідження ...

10-12-21_БИГ-презентация
Гендерний Клуб Дніпро адвокатуватиме Стратегію гендерної рівності у сфері освіти регіону

Гендерний клуб Дніпро в рамках проекту “БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер.” представив результати гендерного, інклюзивного, безпекового аудиту середніх навчальних закладів Дніпропетровщини.

Дослідження провела та презентувала відома вчена, викладачка Юлія Белікова. Також вона представила Стратегію впровадження гендерної рівності, інклюзії, безпеки та недискримінації у діяльність закладів середньої освіти Дніпропетровської області на період з 2021 по 2024 рр.

Нагадаємо, участь в проекті “БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер” беруть учениці/ученики та викладачки шкіл та ліцеїв міст Кам’янське, Жовті Води, Марганець, Павлоград (Дніпропетровська область).

Гендерний клуб Дніпро проводив навчання цих команд з питань гендерної рівності, інклюзії, універсального дизайну, безбар’єрності. Учасники/-ці проекту отримали знання та навички щодо захисту від насильства жінок та чоловіків, представниць/представників вразливих груп – дітей з інвалідністю, дітей з малозабезпечених сімей, представниць/представників національних/релігійних меншин тощо.

В перспективі ГКД проведе адвокаційну кампанію і рекомендуватиме Стратегію гендерної рівності для впровадження органам освіти Дніпропетровської області.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Психологічна підтримка населення: безкоштовна гаряча лінія

Як повномасштабна війна РФ проти України змінила життя кримчан — думки влади та правозахисників

Діти-переселенці можуть отримати допомогу від держави

У Запоріжжі волонтери запустили “гарячу лінію” допомоги людям під час війни

Кампанію електронного декларування доходів у 2022 році продовжено

П'ять порад від УВС: як ефективно спланувати роботу з волонтерами під час війни