Heart to Heart International та HOPE worldwide (США) надіслали в Україну ліки невідкладної допомоги та медикаментів в обсязі 13 тонн на 20 млн дол.

Heart to Heart International та HOPE worldwide надіслали в Україну ліки невідкладної допомоги та медикаментів в обсязі 13 тон на ₴20 млн, які будуть з понеділка 28 березня доставлені до лікарень та ...

photo5330213118128798376
Heart to Heart International та HOPE worldwide (США) надіслали в Україну ліки невідкладної допомоги та медикаментів в обсязі 13 тонн на 20 млн дол.

Heart to Heart International та HOPE worldwide надіслали в Україну ліки невідкладної допомоги та медикаментів в обсязі 13 тон на ₴20 млн, які будуть з понеділка 28 березня доставлені до лікарень та поліклінік України.

«Медичні та лікарські потреби в Україні величезні», – зазначає генеральний директор Heart to Heart International Кім Керролл.

«Завдяки довгій історії партнерства між Heart to Heart International та HOPE у всьому світі, ми можемо працювати разом, щоб надати цю важливу допомогу тим, хто найбільше потребує», – додав п. Керрол.

Протягом багатьох років HHl і HOPEww працюють разом, щоб зміцнити громади навколо світу, надаючи необхідну медичну допомогу, мобілізуючи волонтерів та реагуючи на катастрофи та надають допомогу людям, які її потребують. 

Олександр Романішин, заступник Міністра Економіки, 2020-2021: «Спільно з польською командою HOPEww вчора ми погрузили 54 палети ліків та медикаментів. Це приблизно 15 тонн на загальну суму 20 мільйонів доларів США. Це одна з найбільших поставок цієї категорії в Україну, яка складає понад 10% гуманітарної допомоги медикаментів за період бойових дій. Надалі дуже важливо, щоб українська сторона контролювала подальшу доставку по містах,  де ці ліки та медикаменти є вкрай необхідні. Від цього залежить подальша співпраця HOPEww з нашим урядом. Також дякую Володимиру Манжола, консулу посольства України в Республіці Молдова та заступнику міністра МЗС Дмитру Сєніку, які допомогли з контактами для реалізації поставки».

На погрузці також був генеральний директор HOPEww Давид Малютінок, його коріння з України: «Село мого діда було в Малютянці, під Києвом. Я дуже вдячний за те, що HOPE в усьому світі може підтримати постраждалих від цієї війни травматичними ліками та медичними засобами для невідкладної допомоги. Це дуже вразило моє серце, і я пишаюся тим, що я є частиною такої великої організації, яка допомагає моєму народу в Україні».

Олексій Яворський, заступник Міністра охорони здоров’я України: «МОЗ поповнює лікарні та поліклініки. Ці життєво важливі медичні засоби будуть використані по всій Україні для догляду за пораненими та хворими. Окрім засобів для лікування травм, ця партія містить ліки від повсякденних проблем зі здоров’ям (інфекції, високий кров’яний тиск, депресія тощо), з якими мільйони українців потребують допомоги, навіть коли навколо них точаться бої».

photo5330213118128798376 photo5328276607569344808 photo5327831193690945689photo5327831193690945688

Про HOPE worldwide

HOPE worldwide – це міжнародна благодійна організація, яка змінює життя завдяки співчуттю та прихильності відданих співробітників і волонтерів надавати стабільні, ефективні послуги на основі громади матеріально бідним і нужденним. Сьогодні HOPE worldwide обслуговує понад 1,5 мільйона людей щорічно на кожному населеному континенті. Протягом понад 30 років, мотивована Божою любов’ю, HOPE worldwide продовжує залишатися організацією, присвяченою служінню, навчанню, зціленню та любові до спільнот, які стали вразливими через бідність, хвороби чи катастрофи. Разом ми можемо вселити більше надії у наш світ.

https://www.hearttoheart.org/ 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Бізнес під час війни: як залучати кошти, нових клієнтів та адаптуватися до нових реалій

Благодійний фонд "Імпульс.ЮА" допомагає жінкам-переселенкам та їхнім дітям долати негативні наслідки війни

Росіяни намагаються нас зламати фейками: як з цим боротися?

Завершилася VIII Всеукраїнська школа волонтерів

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?