Grammarly продовжує дію безкоштовної пропозиції для НУО до кінця 2022 року

Grammarly розробляє онлайн-платформу для допомоги в ефективній комунікації англійською мовою. Як повідомила Громадському Простору команда платформи, безкоштовну пропозицію для неурядових організацій ...

Header 2
Grammarly продовжує дію безкоштовної пропозиції для НУО до кінця 2022 року

Grammarly розробляє онлайн-платформу для допомоги в ефективній комунікації англійською мовою. Як повідомила Громадському Простору команда платформи, безкоштовну пропозицію для неурядових організацій було продовжено на 2022 рік. 

Виклики пандемії й надалі впливають на операційні процеси багатьох установ, і нерідко саме громадські організації мають менше ресурсів для адаптації до таких змін. На тлі пандемії вони реалізовують суспільно та життєво важливі ініціативи, для яких регулярне спілкування з партнерами та благодійниками з різних країн і підготовка грантових заявок часто є необхідністю. Щоб підтримати НУО в ефективній комунікації зі стейкхолдерами та цільовими аудиторіями, Grammarly продовжує дію програми на 2022 рік.  

Організації з усього світу можуть подати заявку й безплатно отримати доступ до розширених рекомендацій Premium-версії сервісу Grammarly, а також адміністративних функцій Grammarly Business. 

На сьогодні пропозицією Grammarly користується вже понад 7000 неурядових та некомерційних організацій з усього світу (серед них — більш ніж 160 організацій з України), для яких регулярне спілкування з партнерами та благодійниками з різних країн і підготовка грантових заявок англійською мовою часто є необхідністю. Щоб підтримати їх в ефективній комунікації зі стейкхолдерами та цільовими аудиторіями, Grammarly продовжує дію програми на 2022 рік.

Для організацій, що вже долучилися до пропозиції, доступ буде продовжено автоматично. 

Керівники неурядових та некомерційних організацій можуть ознайомитися з деталями пропозиції і надіслати запит щодо отримання доступу на сторінці grammarly.com/nonprofits-ngos.

Організації, які відповідають умовам безкоштовного надання послуг, отримають доступ до Premium-версії сервісу Grammarly та адміністративних функцій Grammarly Business до 31 грудня 2022 року включно. 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Редколегія. Офлайн: Медіацентр Україна та Unit.city організували зустріч українських медійників

У Медіацентрі Україна відбулась дискусія на тему «Волонтерство: рух до перемоги»

Самоорганізація ВПО: нові виклики

Експертна допомога громадським об'єднанням, ініціативам та активістам

Як лікують «кришталевих» людей в Україні під час війни

Асоціація благодійників України запускає новий проєкт – Національний рейтинг «Компас благодійності України»