Grammarly продовжує дію безкоштовної пропозиції для НУО до кінця 2022 року

Grammarly розробляє онлайн-платформу для допомоги в ефективній комунікації англійською мовою. Як повідомила Громадському Простору команда платформи, безкоштовну пропозицію для неурядових організацій ...

Header 2
Grammarly продовжує дію безкоштовної пропозиції для НУО до кінця 2022 року

Grammarly розробляє онлайн-платформу для допомоги в ефективній комунікації англійською мовою. Як повідомила Громадському Простору команда платформи, безкоштовну пропозицію для неурядових організацій було продовжено на 2022 рік. 

Виклики пандемії й надалі впливають на операційні процеси багатьох установ, і нерідко саме громадські організації мають менше ресурсів для адаптації до таких змін. На тлі пандемії вони реалізовують суспільно та життєво важливі ініціативи, для яких регулярне спілкування з партнерами та благодійниками з різних країн і підготовка грантових заявок часто є необхідністю. Щоб підтримати НУО в ефективній комунікації зі стейкхолдерами та цільовими аудиторіями, Grammarly продовжує дію програми на 2022 рік.  

Організації з усього світу можуть подати заявку й безплатно отримати доступ до розширених рекомендацій Premium-версії сервісу Grammarly, а також адміністративних функцій Grammarly Business. 

На сьогодні пропозицією Grammarly користується вже понад 7000 неурядових та некомерційних організацій з усього світу (серед них — більш ніж 160 організацій з України), для яких регулярне спілкування з партнерами та благодійниками з різних країн і підготовка грантових заявок англійською мовою часто є необхідністю. Щоб підтримати їх в ефективній комунікації зі стейкхолдерами та цільовими аудиторіями, Grammarly продовжує дію програми на 2022 рік.

Для організацій, що вже долучилися до пропозиції, доступ буде продовжено автоматично. 

Керівники неурядових та некомерційних організацій можуть ознайомитися з деталями пропозиції і надіслати запит щодо отримання доступу на сторінці grammarly.com/nonprofits-ngos.

Організації, які відповідають умовам безкоштовного надання послуг, отримають доступ до Premium-версії сервісу Grammarly та адміністративних функцій Grammarly Business до 31 грудня 2022 року включно. 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Регіональна багатостороння група ІПВГ у Львівській області: що це і для чого?

Жителі Городнянської громади визначають екологічні проблеми громади

У Підгорівці буде створена мультимедійна кімната для надання соціальних послуг

Аліна Паш отримала музичну премію ЄС Music Moves Europe Awards 2022

Громадська та політична участь: базовий курс. Онлайн курс від Prometheus

Від ідеї до змін: проєктний менеджмент для соціальних ініціатив. Онлайн курс від ВУМ online