Форум розвитку громадянського суспільства – останні дні реєстрації

Форум розвитку громадянського суспільства – найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом для зміцнення благодійних та громадських організацій України. Темою ...

Додано:
ednannia

Screenshot_1
Форум розвитку громадянського суспільства – останні дні реєстрації

Форум розвитку громадянського суспільства – найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом для зміцнення благодійних та громадських організацій України. Темою Форуму-2019 є “ТОЧКА НЕПОВЕРНЕННЯ”. Мета Форуму – посилення спроможностей громадянського суспільства розбудовувати сталі практики самозарадності сектору. 

У програмі Форуму — навчальні воркшопи, надихаючі промови, гострі дискусії, багато виставок і просторів для мережування й партнерства. Детальна Програма за посиланням.

До участі в роботі Форуму вже зареєструвалися 2500 учасників — не тільки громадські активісти й волонтери, але й медіа, дипломатичний корпус, представники донорських організацій та органів влади.

Реєстрація триває до п’ятниці, 29 листопада: http://cd-platform.org/forum


Тематика публікації:                        

Останні публікації цього розділу:

Головними складовими патріотизму українці вважають любов до країни, готовність її захищати та виховання поваги до країни у дітей – соцопитування

ІМІ запускає новий ресурс Jmamа, що дбає про безпеку журналістів

Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності

Як розуміти соціальні мережі. Курс для журналістів

«Наука повсякденного мислення» — онлайн-курс на Prometheus

«Вступ до критичного мислення» — онлайн курс на ВУМ online