Фонд громади Житомира прозвітував про роботу за рік повномасштабної війни в Україні

Команда Фонду громади Житомира презентувала Звіт про роботу за рік повномасштабної війни в Україні.З перших днів повномасштабного вторгнення Фонд громади Житомира у співпраці з Житомирською міською ...

Додано:
modernformat

336520263_592421012795991_1689130158067246171_n_19_11zon
Фонд громади Житомира прозвітував про роботу за рік повномасштабної війни в Україні

Команда Фонду громади Житомира презентувала Звіт про роботу за рік повномасштабної війни в Україні.

З перших днів повномасштабного вторгнення Фонд громади Житомира у співпраці з Житомирською міською радою організував фандрейзингову кампанію зі збору коштів. Завдяки спільним зусиллям житомирян, благодійників із різних куточків світу нам вдалося акумулювати 18 мільйонів гривень, з яких майже 11 мільйонів було спрямовано на три основні цілі: допомогу військовим Збройних Сил України, внутрішньо переміщеним особам і постраждалим від війни, а також на підтримку медичного напрямку.

10 позашляховиків, запчастини для військових автомобілів, прилади нічного бачення, тепловізори, приціли, генератори, зарядні станції, акумулятори, електронну техніку, медичні аптечки, тактичне взуття, монокуляри, квадрокоптери, розвантажувачі тактичні, душові кабіни, аналізатори, пожежні гідранти, сонячні батареї та ще багато іншого придбано за кошти Фонду громади Житомира на підтримку наших захисників. Також підтримку в сумі 250 тис. грн у перші місяці повномасштабної війни Фонд громади Житомира спрямував на полк “Азов”.

8 медичних закладів Житомирщини отримали допомогу у вигляді  декількох тонн витратних матеріалів, медичних моніторів, електричних і механічних ліжок, кисневих концентраторів, електродів лапароскопічних, електрохірургічного генератора, ножів коагуляційних та іншого дороговартісного і вкрай потрібного медичного обладнання. Крім того, Фонд громади Житомира проводив закупівлю обладнання для офтальмологічного кабінету КП “Дитяча лікарня ім.В.Й.Башека” і купував ліки для онкохворих.

Одним із пріоритетних напрямків роботи Фонду громади Житомира є підтримка вимушених переселенців, які переїхали до Житомирщини з охоплених війною населених пунктів. За рік війни ми надали допомогу 863 сім’ям у вигляді продуктових наборів, засобів гігієни й одягу. Також команда Фонду проводила інтеграційні зустрічі, де вимушені переселенці спілкувалися зі спеціалістами з різних сфер і знайомилися між собою та місцевими жителями.

Під час презентації Звіту розповіли про найближчі плани Фонду, поділилися теплими та щемкими історіями лютого року, який змінив кожного з нас, заряджалися позитивною енергією взаємопідтримки. Вкотре переконалися, що наша сила – в єдності.

Дізнатися більше про роботу Фонду громади Житомира можна тут: http://www.fondgromady.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zvitrik2.pdf

IMG_3694
ФГЖ-63

IMG_3739
2023_03_17 Річний звіт Фонд Громади Житомир_4
2023_03_17 Річний звіт Фонд Громади Житомир_42
2023_03_17 Річний звіт Фонд Громади Житомир_23
2023_03_17 Річний звіт Фонд Громади Житомир_52
IMG_3561
IMG_3513
IMG_3677
IMG_3635
IMG_3683
ФГЖ-8
ФГЖ-50

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Майбутнє інституту старост: депутати обговорили з громадами законодавчі виклики

У Чернівцях обговорили законопроєкт про міжнародне співробітництво

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”