ЄС і ВООЗ доставили понад 100 кисневих концентраторів для пацієнтів з COVID-19 в Україні

Це обладнання призначене для 44 медзакладів, що лікують пацієнтів з COVID-19 та дозволить допомагати пацієнтам одужувати від важкої хвороби, спричиненої COVID-19. Забезпечені обладнанням будуть ...

IMG_4857
ЄС і ВООЗ доставили понад 100 кисневих концентраторів для пацієнтів з COVID-19 в Україні

Це обладнання призначене для 44 медзакладів, що лікують пацієнтів з COVID-19 та дозволить допомагати пацієнтам одужувати від важкої хвороби, спричиненої COVID-19. Забезпечені обладнанням будуть лікарні в регіонах України, які найбільше постраждали від COVID-19, включаючи Львівську, Чернівецьку, Харківську, Івано-Франківську області, Київ та Умань.

Обладнання було закуплене Європейським регіональним бюро ВООЗ за фінансування Європейського Союзу в рамках ініціативи «Солідарність заради здоров’я». Загальна вартість цієї поставки складає понад 78 000 євро.

Кисневі концентратори — це неінвазивний спосіб забезпечення киснем пацієнтів, госпіталізованих із COVID-19. Забезпечення додатковим киснем є першим важливим кроком для лікування пацієнтів з важким перебігом COVID-19, які мають низький рівень кисню в крові, та цей спосіб повинен бути основним при виборі лікування.

Після всіх необхідних адміністративних процедур з боку влади, концентратори кисню будуть розподілені Бюро ВООЗ в України відповідно до потреб закладів охорони здоров’я, визначених Міністерством охорони здоров’я в Україні.

Все обладнання, що поставлено, перевірено на відповідність стандартам якості та безпеки.

 «Пандемія досі триває. Темпи поширення COVID-19 в Україні викликають тривогу та вимагають злагоджених дій від усіх. В рамках ініціативи «Солідарність заради здоров’я», Європейський Союз та Всесвітня організація охорони здоров’я надають терміново необхідну допомогу для покриття критичних медичних потреб. Завдяки нашому партнерству ми змогли закупити та доставити, попри дефіцит у всьому світі, кисневі концентратори, які критично важливі для лікування тяжкохворих на COVID-19 у 44 лікарнях по всій країні. Наразі дуже важливо якнайскоріше пройти всі адміністративні процедури для того, щоб розпочати доставку цього критичного обладнання, щоб передові лікарні вже могли ним користуватися. Це частина програми допомоги Європейського Союзу #TeamEurope, в рамках якого Україні виділяється 190 мільйонів євро на реагування на COVID-19», — зазначив Матті Маасікас, посол ЄС, голова Представництва ЄС в Україні.

 «В контексті кризи, спричиненої COVID-19, ВООЗ працює над тим, щоб максимально забезпечити наявність критично важливого медичного обладнання для найбільш вразливих груп населення. Ми зосереджені, щоб покрити найбільш термінові потреби та справді вдячні за те, що завдяки ініціативі «Солідарність заради здоров’я» ми досягаємо змін в Україні. Ці кисневі концентратори матимуть вирішальне значення в лікуванні пацієнтів з важкою формою коронавірусної хвороби у районах із найбільшою кількістю підтверджених випадків захворювання на COVID-19», — підкреслив доктор Ярно Хабіхт, Представник ВООЗ та Голова Представництва ВООЗ в Україні.

«У відповідь на пандемію COVID-19 дуже важливо не тільки швидко реагувати на проблеми, з якими система охорони здоров’я зіткнулася на початку кризи, але й забезпечити оперативні та системні заходи надалі. Збільшення потенціалу передових медичних закладів у регіонах, які найбільше постраждали від пандемії, має вирішальне значення. Адже це допомагає зменшити навантаження на системи охорони здоров’я та підтримати людей, які мужньо борьться з вірусом», — додав доктор Віктор Ляшко, заступник Міністра охорони здоров’я, Головний державний санітарний лікар України.

Забезпечення критичним обладнанням є частиною заходів Європейського Союзу з реагування на пандемію COVID-19, яка вже вразила 216 країн світу. ЄС виділив 190 мільйонів євро для України на реагування на COVID-19. Ці кошти використовуються для невідкладних надзвичайних потреб в галузі охорони здоров’я, довгострокового зміцнення потенціалу країни у сфері охорони здоров’я, а також для соціально-економічного відновлення. Україна також отримає спеціальну макрофінансову допомогу, яка складає 1,2 млрд євро.

Мета проєкту — постійна допомога Європейським Союзом та ВООЗ Україні.тю за email: 

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?