Екосистема DREAM: прозорість і підзвітність процесів відновлення

В рамках проєкту «Голос громади: ініціатива для підвищення громадської участі у процесах відновлення» за підтримки ІСАР Єднання відбувся вебінар, присвячений вивченню платформи DREAM. Ця платформа ...

Додано:
tochkadostupu

photo_5986875345233622102_y
Екосистема DREAM: прозорість і підзвітність процесів відновлення

В рамках проєкту «Голос громади: ініціатива для підвищення громадської участі у процесах відновлення» за підтримки ІСАР Єднання відбувся вебінар, присвячений вивченню платформи DREAM. Ця платформа збирає, впорядковує та публікує відкриті дані на всіх етапах проєктів відновлення в режимі реального часу. Завдяки DREAM впроваджуються найвищі стандарти прозорості та підзвітності, що дозволяє будь-кому контролювати результативність реалізації проєктів. Інформація, яка надається через цю систему, допомагає зменшувати ризики, створювати точні звіти та покращувати загальну ефективність проєктів.

Під час вебінару учасники дізналися про те, що таке екосистема DREAM, хто є партнерами впровадження цієї системи та яке нормативне регулювання застосовується до її роботи. Особливу увагу було приділено перевагам роботи в DREAM для органів місцевого самоврядування та громад, а також дизайну екосистеми та її аналітичним можливостям. Регіональний партнер DREAM, Ольга Леонтьєва, представила учасникам основні можливості та переваги використання платформи. Зокрема, у деталях розповіла про складові, електронний кабінет користувача та його структуру. Окрему увагу приділили обговоренню якісної підготовки проєктів, адже від цього залежатиме фінансування таких проєктів, зокрема, міжнародними донорами. Тобто, громади конкуруватимуть за кошти інвесторів. У підсумку більш успішними будуть ті з них, які виконають процедури швидше, якісніше підготують і представлять привабливіші проєкти. 

Анастасія Прокопенко, виконавча директорка ГО «Точка доступу» і керівниця проєкту «Голос громади: ініціатива для підвищення громадської участі у процесах відновлення» зазначила, що вебінар став чудовою можливістю для представників та представниць громад Донеччини дізнатися більше про те, як DREAM може допомогти в управлінні процесами відновлення та забезпечити прозорість.

Учасники вебінару відзначили високу інформативність заходу та корисність представленої інформації. Завдяки цьому вебінару, вони отримали нові знання та інструменти для ефективного управління проєктами відновлення, що сприятиме підвищенню рівня прозорості та підзвітності у їхній роботі.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Понад чотири тисячі жителів громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» взяли участь у Днях бюджету

Відбулись дві навчальні майстерні-практикуми в рамках проєкту проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Стартувала освітньо-профорієнтаційна програма «Update: Південь»

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив