Екопікнік для дітей з числа ВПО

Три заходи у форматі екопікніка для дітей з числа ВПО провели у Ладижинській міській територіальній громаді Вінницької області.Під час заходів маленькі учасники та учасниці дізналися про те, чому ...

IMG_20220811_154224 (1)
Екопікнік для дітей з числа ВПО

Три заходи у форматі екопікніка для дітей з числа ВПО провели у Ладижинській міській територіальній громаді Вінницької області.

Під час заходів маленькі учасники та учасниці дізналися про те, чому важливо сортувати сміття, дбати про навколишнє середовище та бути екологічно свідомими. До заходу охоче долучилася Тетяна Бурдейна, вчителька географії та екології Ладижинського ліцею N1, та розповіла про особливості розкладання органічних та неорганічних відходів, ознайомила з прикладами переробки сміття. Присутні дізналися про те, чому важливо обмежувати використання пластику у побуті та якої шкоди пластикові відходи завдають здоров’ю людини та навколишньому середовищу, та зазначили, що відтепер вони уникатимуть надмірного використання пластику. Діти спробували власноруч зробити екоручку з використаного паперу. А ще маленькі пізнавайки дізналися багато цікавої інформації про корисні та шкідливі продукти у щоденному меню, ознайомилися з основними правилами здорового харчування.

Заходи відбулися у рамках проєкту «Забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, які опинились у кризових ситуаціях», котрий реалізує ГО «Разом до успішного бізнесу» завдяки суб-гранту від проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується «БО Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Зміст даної публікації є виключно відповідальністю суб-грантера EU4CSOs Emergency Actions ГО «Разом до успішного бізнесу» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії