Екологія Криму просить захисту

У Криму посилюється забудова унікальних природних ландшафтів, що завдає непоправної шкоди не тільки природі і екології півострова, але і рекреаційного потенціалу Криму. Дана ситуація не може не ...

Додано:
Vitalii Khomutov

IMG-9149
Екологія Криму просить захисту

У Криму посилюється забудова унікальних природних ландшафтів, що завдає непоправної шкоди не тільки природі і екології півострова, але і рекреаційного потенціалу Криму. Дана ситуація не може не турбувати громадськість.

Однак всі спроби протистояти масової забудови кримського узбережжя, парків та рекреаційних зон залишаються малоефективними, що всередині Криму, що з боку Києва і міжнародного співтовариства.
Порятунок природних ландшафтів Криму ми повинні розглядати не тільки і не стільки з позицій політики, а саме з позицій загальної світової екології. У цьому питанні потрібно об’єднати зусилля всіх сторін – тільки тоді можна буде добитися успіху. Інакше ми втратимо природну унікальність Криму.

Керівник громадського руху “Вільний Крим” Віталій Хомутов в ефірі українського державного каналу “Дім” розповів про проблеми забудови Криму (з 22 хвилини).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Участь у Women's Pitch Day допомогла знайти «ангельські» інвестиції для реалізації ідеї

Усвідомлений вибір професії в ІТ: новий відеокурс “IT WAKE UP” для допомоги школярам і студентам

Енергетики навчалися впроваджувати гендерні принципи

Фінал конкурсу серед жінок-підприємниць Women's Pitch Day: хто отримав грант

Інформаційна відкритість Статутів та Положень про громадську участь у селищних громадах Харківського регіону

НАТО радіомарафон 2021 – програма п’ята: Канада