Екологічний чат-бот SaveEcoBot святкує перший мільйон користувачів!

18 грудня 2020 року мільйонний користувач додав у свій месенджер український чат-бот SaveEcoBot. Відтепер разом із жителями 15 країн світу він або вона зможе безкоштовно стежити за якістю повітря ...

Додано:
Natalia Demidova

SaveEcoBot
Екологічний чат-бот SaveEcoBot святкує перший мільйон користувачів!

18 грудня 2020 року мільйонний користувач додав у свій месенджер український чат-бот SaveEcoBot. Відтепер разом із жителями 15 країн світу він або вона зможе безкоштовно стежити за якістю повітря онлайн.

SaveEcoBot – це український стартап, що працює в 15 країнах світу. Це некомерційний проєкт, який за 2 роки перетворився з невеличкого помічника у найбільший в Україні агрегатор екологічних даних про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля. Він збирає всю наявну в Україні екологічну інформацію, яка зберігається і передається онлайн, частково заміщаючи функції держави.

На шляху до ЕкоМільйона функціонал SaveEcoBot постійно розширювався. І зараз він включає з одного боку – інформування про якість повітря. Зокрема в Україні дані збираються з усіх наявних мереж станцій моніторингу якості повітря – і громадських, і державних. А з іншого боку – поєднання в одному місці всієї інформації про українських забруднювачів, яка зберігається і передається онлайн (дозволи та ліцензії, інспекційні перевірки та їхні результати, екологічні податки, податкові борги, процедури ОВД тощо).

SaveEcoBot_One_million_users_uk

Коментар Артема Романюкова, співзасновника SaveEcoBot:

Ми дуже пишаємося тим, що створили в Україні “попит” на усвідомлення якості повітря, яким дихаємо. Ми починали у 2018, коли люди взагалі майже нічого не знали про це. А тепер у нас сотні тисяч українців заходять в бота щодня, підписуються на свої локації і бережуть здоров’я. Це надихає, але усвідомлення проблеми – це тільки перший крок до її вирішення. Тому ще купа роботи попереду.

Довідково:

Чат-бот спрощує участь громадськості у процедурах ОВД, надаючи шаблони зауважень та пропозицій, узгоджені з профільним міністерством. 

В ньому також доступні підписки на сповіщення про:

  • перевищення показників забруднення повітря;
  • дозвільні процедури в обраній області;
  • інформацію по окремому підприємству.

Окрім чат-боту SaveEcoBot включає мапу забруднення, яка відображає в онлайн режимі загальну картину щодо якості повітря в Україні і світі. На мапі є шари індексу якості повітря, миттєвих даних дрібнодисперсного пилу і газів та радіаційного фону, а також шар з підприємствами-забруднювачами 1 групи, веб-камерами, вітром і пожежами.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

До складу яких міжфракційних об’єднань входять депутати-мажоритарники Львівщини

Фінансування програм міських громад Харківщини з місцевих бюджетів на 2021 рік

На онлайн-практикумі громадам Миколаївщини роз’яснили, як збільшити власні ресурси на місцевий економічний розвиток

Понад 100 громад візьмуть участь у пілотному проєкті моніторингу та оцінки якості послуг

Inspiring Історії: перше в Українi приватне пiдприємство з легального видобутку бурштину

19 організацій запускають платформу, щоб просувати реформи у громадському секторі