Презентовано дослідження “Професійне вигорання працівників благодійного сектору”

Zagoriy Foundation спільно з  дослідницькою агенцією «Соціоінформ» провели Дослідження «Професійне вигорання працівників благодійного сектору».За період повномасштабного вторгнення благодійний сектор ...

дослідження-2
Презентовано дослідження “Професійне вигорання працівників благодійного сектору”

Zagoriy Foundation спільно з  дослідницькою агенцією «Соціоінформ» провели Дослідження «Професійне вигорання працівників благодійного сектору».

За період повномасштабного вторгнення благодійний сектор в Україні зазнав чималих змін і став однією з найпопулярніших ніш в суспільстві. Детально це питання Zagoriy Foundation проаналізував в дослідженні  «Благодійність під час війни». 

Але водночас за рік активної роботи громадських та неприбуткових організацій ми побачили, що подекуди падає рівень мотивації працівників, стається брак натхнення, а загальне виснаження впливає на всю роботу у благодійників. Дослідження від Zagoriy Foundation не тільки розкриває причини та наслідки вигорання, а і показує, що може вплинути на зменшення відсотку вигорівших працівників.

Дослідження проводилося в період з грудня 2022 року по лютий 2023 року. 

Що цікавого ми дізнались з дослідження?

  • Наявність професійного вигорання спостерігається у більш як третини (36%) працівників/-ць благодійної сфери. Ще третина (35%) — на стадії його формування.
  • Частіше з вигоранням стикаються працівники, що займаються менеджерською та організаційною роботу.
  • Професійне вигорання у сфері благодійності поширене більшою мірою, ніж у інших сферах.
  • Основний мотив роботи у благодійному секторі — можливість творити добро, що дає відчуття корисності, сенсу життя, самоповаги.  
  •  Ключові фактори, що можуть провокувати вигорання — невдячність бенефіціарів, токсичний менеджмент, корупція та відсутність результату.
  • Жінки частіше за чоловіків стикаються з вигоранням.
  • Плинність кадрів є нижчою там, де є згуртований колектив однодумців, спільні цінності та цілі та ефективне управління.   

Більше фактів та даних можна побачити у повному дослідженні «Професійне вигорання працівників благодійного сектору».

Також ви можете переглянути трансляцію з презентації дослідження, де експерти відповідають на питання, які цікавлять аудиторію. 

Дослідження від Zagoriy Foundation покаже, як уникнути емоційного вигорання колегам, підрядникам і головне, самим собі. Адже натхненний благодійник — це важливий елемент в ефективній роботі сектору.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Junior Achievement Ukraine впроваджує міжнародні навчальні програми на Прикарпатті

Канада запускає проєкт підтримки української поліції в умовах війни

В Гримайлівській громаді представили Програму щодо інтеграції переселенців та розвитку громади

Обрано нових молодіжних делегатів України до ООН 2023-2024

Міні-серіал про незламні українські міста: оприлюднено перший епізод

Як Європейський Союз підтримує міста в адаптації до зміни клімату