Допит свідків захисту Карпюка-Клиха перенесений через “хворобу судді”

Сьогодні у Верховному суді Чеченської Республіки заявили, що суддя захворів, а тому очікуваного засідання по справі Карпюка та Клиха не відбудеться. На сьогодні планувалися виступи в якості свідків ...

Карпюк Микола
Допит свідків захисту Карпюка-Клиха перенесений через “хворобу судді”

Сьогодні у Верховному суді Чеченської Республіки заявили, що суддя захворів, а тому очікуваного засідання по справі Карпюка та Клиха не відбудеться. На сьогодні планувалися виступи в якості свідків захисту родичів обвинувачених: рідних братів Миколи Карпюка, а також мами та двоюрідного брата Станіслава Клиха.

“Ми пов’язуємо заяву про хворобу судді з приїздом свідків захисту до Грозного та їх готовністю виступити в суді,” – прокоментував новину про хворобу судді адвокат Карпюка Докка Іцлаєв.

За наданою працівниками суду інформацією, суддя може перебувати на лікарняному близько місяця, оскільки проходитиме курс лікування.

Докка Іцлаєв наголосив, що у зв’язку з цим суддя мав би попередити раніше про свої плани, а зробив це за годину до засідання. А це може свідчити про те, що новина про стан здоров’я судді – частина стратегії сторони обвинувачення.

“Ми весь час перебуваємо у ситуації неочікуваності та невизначеності,” – зауважила адвокат Станіслава Клиха Марина Дубровіна, припускаючи, що судове засідання буде призначене як тільки свідки захисту залишать Грозний.

Разом із рідними ув’язнених громадян України до Грозного прибули журналісти, український консул Олександр Ковтун та правозахисники з України.

Джерело: Євромайдан SOS


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Відбулась онлайн-сесія "Організація процесу сертифікації та її важливість для розвитку освітянської спільноти"

Інструменти участі в громаді: закладаємо основу, ухвалюємо документи

Виклики та шляхи до доброї освіти у оновленій Березанській ОТГ

Як допомогти незахищеним верствам населення знайти правду без коштовних судових тяжб

Про бюджет людською мовою: Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" підготувало посібник для громад

AFEW-Україна та EdEra запускають онлайн-курс «Усе, що треба знати для забезпечення прав підлітків в Україні»