Допомога переселенцям в евакуації у Кропивницькому

Громади Кіровоградщини, які прийняли евакуйованих мешканців та мешканок Донеччини, отримали побутову техніку для місць компактного проживання та волонтерського центру. Це стало можливим завдяки ...

Додано:
NewDruzhkivka

DSC03809-1024x683
Допомога переселенцям в евакуації у Кропивницькому

Громади Кіровоградщини, які прийняли евакуйованих мешканців та мешканок Донеччини, отримали побутову техніку для місць компактного проживання та волонтерського центру. Це стало можливим завдяки проєкту «Координація: діяльність логістично-гуманітарного хабу», що реалізується громадською організацією «Нова Дружківка» за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та  за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

DSC03648-1024x683

«Наша команда намагається швидко реагувати на зміни, які відбуваються в період воєнних дій. Як тільки закінчилася евакуація людей з Донецької області, ми почали комунікувати з приймаючими громадами Кіровоградської області, аби  дізнатися, які є потреби в місцях компактного проживання та в центрах підтримки ВПО. Таким чином нам вдалося підтримати місця компактного проживання в Знамʼянскій, Приютівській та Новомиргородський громадах, а в Олександрійській — волонтерській центр. Така гнучкість дозволила надати реальну допомогу там, де вона потрібна», — зауважив голова ГО «Нова Дружківка Сергій Пронкін.

DSC03641 DSC03731-1024x683 

З листопада команда «Нової Дружківки» відкрила офіс у м. Кропивницький, аби розширити географію роботи. Фахівці громадської організації концентрують зусилля на допомозі ВПО та приймаючим громадам Кіровоградщини.

DSC03737-1024x688

«Враховуючи, що Кіровоградська область є тою, куди прибували люди з першої хвилі евакуації мешканців та мешканок Дружківської громади, це послугувало причиною, чому наша команда й обрала цю область для співпраці в межах цього проєкту. Без жодних сумнівів, спираючись на результати збору потреб по цільовим громадам, які ми обрали до співпраці, команда ГО «Нова Дружківка» вирішила перерозподілили кошти проєкту на закупівлі побутової техніки для людей, аби створити більш комфортні умови переселенцям. Відповідна ініціатива  — це прояв турботи та спроба показати нашим землякам, що виїжджаючи до більш безпечних громад, про них не забувають та допомагають», – зазначила координаторка проєкту Світлана Агаджанян.

DSC03809-1024x683 DSC03759-1024x683

Проєкт «Координація: діяльність логістично-гуманітарного хабу» реалізується громадською організацією «Нова Дружківка» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"