Долучайтеся до опитування щодо соцмереж Верховної Ради

Верховна Рада України як представницький орган народу прагне до відкритої комунікації з українським суспільством. Офіційні сторінки ВРУ у соцмережах мають понад 1 млн підписників. Щоб використовувати ...

Додано:
Internews Ukraine

14072022_опитування_1920_1080
Долучайтеся до опитування щодо соцмереж Верховної Ради

Верховна Рада України як представницький орган народу прагне до відкритої комунікації з українським суспільством. Офіційні сторінки ВРУ у соцмережах мають понад 1 млн підписників. Щоб використовувати цей ресурс із максимальною користю, український парламент прагне дізнатися думку громадян.

Пройшовши коротке онлайн-опитування до 31 липня 2022 р., учасники допоможуть ВРУ готувати важливий та релевантний контент у зручних форматах. Це дасть змогу покращити онлайн-платформи українського парламенту та зробити їх більш корисними для різних верств населення.

Результати опитування будуть використані при розробці SMM-стратегії Верховної Ради України на наступні 12 місяців. Опитування є частиною «Програми USAID РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та виконується ГО «Інтерньюз-Україна».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Журналістська етика на практиці в часи війни: пояснювальні відео від КЖЕ

Виклик до Центру пробації правопорушник зможе отримати через мобільний додаток «Пробація в смартфоні»: які функції матиме застосунок

Для молоді ВПО й не тільки: з чого починається лідерство в командах

Підтримка практик інтеграційної роботи із дітьми, молоддю із внутрішньо переміщених сімей у Львівській області

Ефективне самоврядування та інтеграція ВПО у процеси демократичного відновлення громад Миколаївщини

“Відчувати себе громадянами”: як громадські організації пристосовуються до умов війни