Долучайся до Марафону відповідальності від Фонду родини Богдана Гаврилишина

Приєднуйтеся до щорічної ініціативи Фонду родини Богдана Гаврилишина, яка спонукає до відповідальної поведінки! Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту “Богдан Гаврилишин”, який був ...

Додано:
Marianna Yeleyko

Марафон відповідальності 2020
Долучайся до Марафону відповідальності від Фонду родини Богдана Гаврилишина

Приєднуйтеся до щорічної ініціативи Фонду родини Богдана Гаврилишина, яка спонукає до відповідальної поведінки! Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту “Богдан Гаврилишин”, який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця. 

Одне зернятко соняха проростає у красиву квітку і дає сотні плодів – так і твоя історія про прояв турботи щодо себе, своєї сім’ї, друзів, довкілля, країни чи світу надихне сотні інших сердець до відповідальних дій!

Крок 1.

  • Роздобудь насіння соняшника. Відповідальність не залежить від сорту чи виду, вона залежить від нас! Якщо ж бажаєш посадити саме соняхи сорту “Богдан Гаврилишин”, залиши заявку: https://bit.ly/2LKd8I4 

Крок 2. 

  • Посади впродовж травня-червня насіння соняха та зроби фото. Доглядай за своєю рослиною, утримуй ґрунт вологим та через деякий час побачиш як зійде нове життя! 

Крок 3. 

  • Обери пункт Декларації відповідальності людини, який тобі найбільш близький та розкажи в соцмережах свою історію або історію про рідних, друзів, колег, які надихають тебе своїми відповідальними діями. Затегай їх та @Фонд родини Богдана Гаврилишина, додай хештеги #дію_відповідально#bh15#ChangeUkraine. Так ми зможемо прочитати історії один одного і надихнутися на відповідальні дії. 

Кажуть, що звички формуються протягом 21 дня. У нас буде цілих 100, щоб зробити відповідальність невід’ємною частиною життя! 

#bh15 –  це проєкт із популяризації Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році.

Яким був Марафон відповідальності в минулому році, до якого долучилося близько 1500 людей, дізнавайся у цій статті.

Марафон відповідальності_колаж  


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

"Громадяни мають вміти надавати першу домедичну допомогу до прибуття медиків і тим самим рятувати життя", – медичні активісти

Допомагати тим, хто нас захищає. Інклюзивний соціальний бізнес для воїнів АТО та внутрішньо переміщених осіб

«Батьки повертаються з війни»: видано друком книжку про сімейне відновлення

В Нижньодуванській ОТГ Луганської області активно створюють сприятливе антикорупційне середовище

Обговорення змін до Національної стратегії у сфері прав людини

У Вінниці визначили найкращих та найгірших депутатів міської ради за підсумками 2019 року