Документальну виставку “Справи Майдану: на шляху до правосуддя та історії” відкрили у Львові

На Меморіалі пам'яті Героїв Небесної Сотні у Львові відкрили документальну виставку "Справи Майдану: на шляху до правосуддя та історії".Вона розповідає про хронологію подій, судову статистику, слідчі ...

dsc_1685
Документальну виставку “Справи Майдану: на шляху до правосуддя та історії” відкрили у Львові

На Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні у Львові відкрили документальну виставку “Справи Майдану: на шляху до правосуддя та історії”.

Вона розповідає про хронологію подій, судову статистику, слідчі дії та деталі розслідувань. Кожен з інформаційних елементів доповнений документальними зображеннями та графікою. 

“Справи Майдану” — узагальнений термін для численних кримінальних проваджень у злочинах, вчинених проти учасників революції Гідності.

Справи Майдану — це багаторічна боротьба родин Героїв Небесної Сотні, поранених на Майдані протестувальників та юристів за справедливість та правосуддя. 

“Дуже важливо і правильно, що після алеї Героїв Небесної Сотні у Києві виставка експонується на території Меморіалу Небесній Сотні у Львові. Пам’ять про Героїв є продовженням їх обірваного життя, але разом із вшануванням потрібно дбати і про встановлення справедливості. Ця виставка задумувалась як нагадування про те, що маємо обов’язок перед полеглими героями – покарання винних. Це непросте завдання і тривалий процес, особливо в умовах нереформованої системи правосуддя, надто ж – в часі повномасштабної війни. Але це і тест для нас на спроможність відстоювати так дорого здобути ідеали Майдану. Велика подяка гостинній і команді  Музею Гідності у Львові за організацію!”, — зазначила Ольга Сало, заступниця генерального директора Національного музею Революції Гідності. 

dsc_1613_1 

На відкриття прийшли рідні Героїв Небесної Сотні, учасники Революції Гідності, представники місцевих органів влади та небайдужі львів’яни. 

Наближається десята річниці Майдану. Це означає, що термін давності розслідування значної частини злочинів вчинених проти активістів Майдану добігає кінця. Тому зараз надзвичайно важливо надати розголосу Справам Майдану, щоб винні були покарані, — наголошує директорка Музею Гідності у Львові Андріяна Дигдалович. 

dsc_1706_0 

Виставку створено Музеєм Майдану спільно з Офісом Генерального прокурора. Відвідати її на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні у Львові (вул. М. Кривоноса, 1)  можна до 9 липня.  

 

Джерело: Національний музей Революції Гідності.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році