Добірка онлайн курсів для активістів, волонтерів, громадських організацій та ініціатив

Розбудова дієвої ГО, фінансовий менеджмент та управління проєктами. Згуртування громади та волонтерів.Нова добірка онлайн курсів для активістів, волонтерів, громадських організацій та ...

420538259_782825917224684_1627310412479408741_n
Добірка онлайн курсів для активістів, волонтерів, громадських організацій та ініціатив

Розбудова дієвої ГО, фінансовий менеджмент та управління проєктами. Згуртування громади та волонтерів.

Нова добірка онлайн курсів для активістів, волонтерів, громадських організацій та ініціатив.

 

  • Освітній курс «Як побудувати дієву громадську організацію»

Повномасштабне вторгнення рф спровокувало неабиякий сплеск громадського активізму. Нові волонтерські ініціативи утворювались щогодини і працювали ледь не цілодобово, щоб забезпечити термінові потреби цивільного населення та ЗСУ. З часом логістичні ланцюжки частково відновилися, а донори почали потребувати звітів. Перед волонтерами постало питання інституалізації та налагодження довготривалої стратегічної роботи.

Детальніше тут

 

  • Онлайн курс «Разом ми сильніші: 5 кроків до успіху громадської організації»

Цей курс створений, щоб допомогти громадським організаціям підвищити свою професійність та інституційну спроможність, стати більш упізнаваними та активніше допомагати своїм громадам.

Детальніше тут

 

  • Онлайн курс «Волонтерство від А до Я» 

«Передовсім цей курс створений для тих, хто хоче стати волонтером або нещодавно розпочав займатися цією важливою справою, але ще не до кінця розуміється на тонкощах волонтерського руху. Однак він буде цікавим та корисним усім активним громадянам, які щодня тим чи іншим чином відіграють важливу роль у подоланні наслідків війни в Україні», – зазначає президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Детальніше тут

 

  • Курс «Стратегія розвитку ОГС»

Часто організації громадянського суспільства стикаються з труднощами у збільшенні свого впливу та розширенні масштабів діяльності через відсутність добре розробленої стратегії. Щоб подолати ці виклики, керівникам та активним членам ОГС варто оволодіти навичками стратегічного управління та розвитку організацій.

Детальніше тут

 

  • Курс «Організаційний розвиток для ОГС»

Серія вебінарів надасть вам знання та інструменти для аналізу вашої організації, ефективного управління проєктами, зміцнення внутрішніх систем та розробки надійних методів моніторингу та оцінки вашої діяльності. Протягом п’яти зустрічей ви засвоїте ключові навички для ефективного лідерства та управління в рамках стратегічного організаційного розвитку.

Детальніше тут

 

  • Онлайн курс «Від ідеї до змін: проєктний менеджмент для соціальних ініціатив» 

Ініціація та планування проєкту – це тільки перші кроки. Щоб проєкт досягнув своїх результатів та створював зміни в громаді, варто розуміти усі тонкощі проєктного циклу.

Детальніше тут

 

  • Практичний курс «Успішний грантер»

Сьогодні спостерігаємо безпрецедентну увагу до України та підтримку з боку міжнародної спільноти, зокрема наданням значної кількості фінансової допомоги. Неурядові організації мають стати ще потужнішими, щоб впоратися із завданнями сьогодення. Серед іншого – щоб здобувати, реалізовувати та прозоро звітуватися за проєктами значно більшого масштабу та глибини.

Детальніше тут

 

  • Курс «Фінансовий менеджмент у грантових програмах»

Успіх будь-якого проекту напряму залежить від правильного фінансового менеджменту.

Детальніше тут

 

  • Онлайн курс «Управління проектами»

У чому полягає стратегічна роль проектів в управлінні компанією. Яке значення майстерності управління проектами для збільшення конкурентоспроможності компанії. Яке значення мають документи проекту – резюме, картки і журнал ризиків. Як планувати проект – розбиття на етапи і роботи, встановлення взаємозв’язків між роботами, оцінка тривалості робіт, необхідних для виконання ресурсів та їх вартості. Яку роль в проекті відіграють керівник проекту та його спонсор. Як управляти виконанням проекту для зменшення негативного впливу факторів “Мерфі”.

Детальніше тут

 

  • Онлайн курс «Громадська та політична участь: базовий курс» 

Мета курсу не лише надихнути жінок та чоловіків на громадське та політичне лідерство та рівноправне партнерство, а й ознайомити з конкретними інструментами, які допоможуть бути ефективнішими на цьому шляху. Цей базовий курс допоможе тим, хто ще не має достатньо знань і досвіду в громадсько-політичні діяльності.

Детальніше тут

 

  • Онлайн курс «Суспільні зміни через громадську діяльність» 

Курс створений для того, аби допомогти громадським організаціям стати стійкішими до викликів.

Детальніше тут.

 

  • Онлайн курс «Гості чи сусіди: як згуртувати громаду для соціальних змін» 

Війна призвела до змін у звичному устрої життя, зокрема переселень, збільшення соціальних розшарувань, напруги та конфліктів. У контекстах воєнних реалій і післявоєнного відновлення українцям та українкам важливо мати гнучку модель для розвитку громад, покращення якості життя й уникнення соціальних конфліктів. Ідея соціальної згуртованості, як однієї з таких моделей, спрямована на подолання викликів і водночас створення умов для мирного й успішного суспільства. Довіра та соціальні взаємодії людей із різним статусом, звичаями, традиціями, культурним бекграундом – те, до чого ми прагнемо.

Детальніше тут

 

  • Курс «Є ідея? Втілюй! Проєктний дизайн для соціальних ініціатив» 

Можна сміливо стверджувати, що в кожної людини є досвід створення та управління проєктами, адже кожен реалізовував безліч проєктів у своєму житті – від ремонту в квартирі до організації відпустки, від отримання водійських прав до святкування дня народження. Тож майже у кожного точно є інтуїтивні знання стосовно того, як створити та втілити в життя проєкт. На цьому курсі слухачі зможуть структурувати свої знання та застосувати їх задля позитивних змін у своїй громаді.

Детальніше тут.

 

  • Онлайн курс про історію громадянського суспільства України

У 12-ти лекціях курсу можна дізнатися про основи українського громадянського суспільства, Помаранчеву революцію, становлення й розвиток незалежних українських медіа, причини й передумови Революції гідності, концепцію мультикультуралізму та її втілення в Україні, політичне та громадське життя кримських татар в Україні, а також про злочини росії на території Криму, громадянські рухи і спільнот на Сході України.

Детальніше тут.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Проблеми та виклики громад північного прикордоння: на Волині відбувся обмін досвідом

На робочому засіданні Ради ВПО (Берислав) вирішили провести нове анкетування

План відновлення та розвитку Новобілоуської громади: візія, стратегічні цілі і завдання відновлення

100 тисяч життів на рік: як тютюнова епідемія загрожує демографічному розвитку України

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Києві

«STOPманіпулятор» — сказали студенти з Вінниці під час дводенного тренінгу