Від ідеї до змін: проєктний менеджмент для соціальних ініціатив. Онлайн курс від ВУМ online

У тебе є класна ідея та ресурси на її втілення – але ти думаєш: з чого ж почати реалізацію свого проєкту? Якими мають бути перші кроки, і що варто врахувати, аби не припуститися помилок?Ініціація та ...

pexels-fauxels-3183197
Від ідеї до змін: проєктний менеджмент для соціальних ініціатив. Онлайн курс від ВУМ online

У тебе є класна ідея та ресурси на її втілення – але ти думаєш: з чого ж почати реалізацію свого проєкту? Якими мають бути перші кроки, і що варто врахувати, аби не припуститися помилок?

Ініціація та планування проєкту – це тільки перші кроки. Щоб проєкт досягнув своїх результатів та створював зміни в громаді, варто розуміти усі тонкощі проєктного циклу.

Цей курс допоможе тобі зрозуміти:

  • як формувати команду проєкту та планувати перші кроки реалізації;
  • як шукати партнерів та залучати владу;
  • як здійснювати закупівлі та організовувати заходи;
  • як проводити моніторинг та оцінку проєкту;
  • як правильно звітувати та забезпечувати сталість проєкту.

Цей онлайн-курс – про те, як ставати змінами та долучатись до змін. Як реагувати на виклики та проблеми громади, та спільно привносити зміни, реалізуючи проєкти соціальної дії. Він унікальний тим, що в ньому поєднані реальні приклади проєктів соціальної дії, які вже втілені в життя, та коментарі й поради від експертів.

Цей курс для тебе, якщо:

  • є підтриманий проєкт соціальної дії, але ти не знаєш, з чого почати його реалізацію;
  • ти пройшов курс «Є ідея? Втілюй!» з проєктного дизайну та хочеш зрозуміти наступні кроки щодо втілення проєкту;
  • є досвід реалізації соціальних проєктів, але ти хочеш прокачати свої знання та навички, і вивести свої проєкти на новий рівень;
  • ти досвідчений проєктний менеджер, але ніколи не працював із соціальними проєктами, тож хочеш дізнатися більше та зрозуміти, чим реалізація проєктів соціальної дії відрізняється від всіх інших.

Ми зробили цей курс максимально практичним та корисним. Його можна використовувати як покрокову інструкцію для втілення проєкту соціальної дії, або для посилення конкретних напрямків під час проєктного циклу.

Втілюй свої ідеї – та стань тим маяком, який освітить та надихне, стане прикладом та підтримає ефективні та безповортні соціальні зміни у нашій країні.

Чекаємо тебе на нашому курсі!

 

 

Детальніше тут.

 

Курс реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом, та здійснюється Британською Радою спільно з ГО «Міцна Громада», ГО «Молодіжна Платформа» та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як отримати виплати в Європі діячам культури та освіти

Допомога по безробіттю. Особливості надання в період воєнного стану

Додаткові виплати від міжнародних організацій на мешканців територій, які окуповані, деокуповані або знаходяться в зоні активних бойових дій

У Музеї жіночої та гендерної історії проходить проєкт "ЇЇсторія війни": розкажіть про свій досвід

Українська культура в умовах російської збройної агресії - результати опитування від Українського культурного фонду

72 добрі справи за місяць: стартував онлайн-марафон ДоброДвіж