Dniprovement – новий канал комунікації для громадських активістів Дніпра

У Дніпрі створили новий канал комунікації в громадському секторі. Тепер знайти нові можливості для розвитку і залучити учасників на заходи стало простіше.У телеграм-каналі "Dniprovement" ми анонсуємо ...

Dniprovement
Dniprovement – новий канал комунікації для громадських активістів Дніпра

У Дніпрі створили новий канал комунікації в громадському секторі. Тепер знайти нові можливості для розвитку і залучити учасників на заходи стало простіше.

У телеграм-каналі “Dniprovement” ми анонсуємо тренінги та воркшопи, пишемо про гранти і вакансії, заохочуємо активістів відвідувати конференції та слухати лекції . Ділимося найкращими практиками, які допоможуть громадським активістам Дніпра ставати кращими і покращувати рідне місто.

Для активістів Дніпра канал “Dniprovement” – це джерело найважливіших подій безпосередньо у месенджері. Вони не загубляться у стрічці. Більше не потрібно витрачати час на пошук подій для Дніпра серед безлічі інших.

Для організаторів заходів канал “Dniprovement” – це прямий контакт з цільовою аудиторією. Канал вже читають провідні дніпровські журналісти, керівники ГО, студенти і городяни з активною життєвою позицією.

Канал не обмежується лише анонсами, а і активно розвиває двосторонню комунікацію. Серед перших ста читачів був розіграний книжковий сертифікат. Активісти діляться своїми улюбленими книгами, які допомогли в їх становленні.

Наша місія – це розвиток активних дніпрян для якісних змін у місті.

Якщо ви займаєтеся громадською діяльністю в Дніпрі, підписуйтеся на канал “Dniprovement” і дізнавайтесь про можливості для розвитку.

Якщо ви проводите навчання, грантові конкурси, маєте вакансії в Дніпрі, надсилайте нам анонси.

Над каналом працюють: Денис Давидов, Крістіна Коновалова, Юлія Лисенко, Артем Тарновський


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з “МХП – Громаді” запускає фінансування ветеранського бізнесу

Гаґада — українською мовою

В українській столиці мистецтва, місті Львів, продовжується виставка «Мистецтво перемагає війну»

Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва на території 9 громад Хмільницького району

Фонд громади Житомира прозвітував про роботу за рік повномасштабної війни в Україні

Результат дослідження "Психологічна і правова допомога онлайн упродовж першого року після повномасштабного вторгнення РФ в Україну"