Для освітян Гірської громади провели тренінг з протидії булінгу

Цими днями у Гірській громаді Бориспільського району Київської області відбувся дводенний тренінг для працівників освіти "Форум - театр як інструмент протидії булінгу". Організувала навчальний захід ...

Додано:
tviisvit

205853197_1391240061247052_5317923244565669054_n
Для освітян Гірської громади провели тренінг з протидії булінгу

Цими днями у Гірській громаді Бориспільського району Київської області відбувся дводенний тренінг для працівників освіти “Форум – театр як інструмент протидії булінгу”. Організувала навчальний захід Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з службою у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради і Управлінням гуманітарного розвитку та соціального захисту.

Навчання проходить у рамках проєкту «Мистецтво перемагати булінг», що реалізовувався у трьох містах України: Пирятин, Ніжин, Бориспіль.

Як пояснив керівник проєкту Олександр Чепур, завдяки актуальності проблеми та активній інформаційній кампанії проєкт розширив свою географію. До заходів проєкту приєдналася і Гірська громада.

Останнє дослідження проведене ЮНІСЕФ говорить, що проблема булінгу в Україні має досить загрозливий характер.  Згідно даного дослідження, 67%  дітей у віці 11- 17 років, тобто дві третини підростаючого покоління країни були жертвою, учасником або свідком цькування протягом останніх трьох місяців. Особливо актуальною є проблема кібербулінгу, що загострилася під час пандемії COVID -19.

У рамках проєкту було навчено 66 шкільних лідерів, які пройшли підготовку під час базового тренінгу та реалізували локальні ініціативи з протидії булінгу у своїх мікросередовищах. 

Освітяни ознайомились з інноваційними методами протидії булінгу, випробували інтерактивну методику форум – театру та розробили проєкти з протидії булінгу і кібербулінгу для шкільних середовищ.

Підтримку проєкту надає Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні.    


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Майбутнє інституту старост: депутати обговорили з громадами законодавчі виклики

У Чернівцях обговорили законопроєкт про міжнародне співробітництво

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”