Діє “Інтеграційна програма для постраждалих від війни” Фонду громади Житомира

Фонд громади Житомира з червня по грудень 2022 року реалізує Проєкт «Інтеграційна програма для постраждалих від війни».Щоденно до Фонду громади Житомира приходять люди, які переїхали до нашого міста, ...

Додано:
modernformat

#ЗмістовніПосиденьки
Діє “Інтеграційна програма для постраждалих від війни” Фонду громади Житомира

Фонд громади Житомира з червня по грудень 2022 року реалізує Проєкт «Інтеграційна програма для постраждалих від війни».

Щоденно до Фонду громади Житомира приходять люди, які переїхали до нашого міста, рятуючись від війни. Вони діляться своїми історіями, розповідають про труднощі і нагальні потреби.

Спілкуючись із вимушеними переселенцями, ми зрозуміли, що існує проблема їх інтеграції на новому місці проживання. Тому виникла ідея Проєкту «Інтеграційна програма для постраждалих від війни», в ході якого ми прагнемо вивчити детально потреби таких людей, допомогти їм знайти коло спілкування та корисні контакти у Житомирі, щоб полегшити адаптацію шляхом соціальної згуртованості з місцевим населенням.

Проєкт передбачає:

– дослідження потреб та викликів вимушених переселенців (онлайн і офлайн опитування), в тому числі гуманітарних потреб, проблем пошуку роботи, а також соціальних питань;

– формування та видачу внутрішньо переміщеним особам гуманітарних «Пакетів підтримки»;

– проведення інтеграційних зустрічей людей, які переїхали до Житомира, та місцевого населення у форматі «Змістовних посиденьок». Для проведення зустрічей будуть запрошені психологи, громадські діячі, лікарі, юристи, спортсмени тощо.

У рамках проєкту ми вже розпочали опитування та в липні провели зустрічі на такі теми: «#ЗмістовніПосиденьки з Анною Абдуловою: говоримо про спорт, їжу та стрес під час війни» та «Логотерапія у роботі з душевним болем».

Проєкт «Інтеграційна програма для постраждалих від війни» реалізується Фондом громади Житомира в рамках грантового конкурсу «Ukraine crisіs» за підтримки Global Fund for Community Foundations.

2022.06.03_IMG_3497

#ЗмістовніПосиденьки296429099_1188568648384963_2517213038129950069_n 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Платформа пошуку фінансування для відбудови

Україна у війні – поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина