Creating Bridges об’єднує мистецтвом

Проект "Creating Bridges", ініційований громадськими організаціями Греції, України та Бельгії і підтриманий програмою Європейської комісії "Креативна Європа", є  важливою підтримкою для митців, які ...

Додано:
INGO ILYSA

ILYSA
Creating Bridges об’єднує мистецтвом

Проект “Creating Bridges”, ініційований громадськими організаціями Греції, України та Бельгії і підтриманий програмою Європейської комісії “Креативна Європа”, є  важливою підтримкою для митців, які пережили травму війни, і в той же час – важливим етапом у відновленні культурних зв’язків та створенні сприятливого середовища для творчості та самореалізації.

Новий грантовий проект “Creating Bridges”, який буде реалізований у співпраці з митцями з України, Бельгії та Греції, ставить за мету об’єднати талановитих митців з різних сфер з різних країн, щоб надати їм можливість знайти творчу реалізацію та підтримку після втрат через війну, а також через творче самовираження сприятиме відновленню ментального здоров’я людей, що постраждали в наслідок війни. 

“Creating Bridges” відкриває нові перспективи для українських громадян, які були вимушені покинути свої рідні домівки через воєнні події. Цей проект стане важливою опорою для дітей та дорослих, які змушені були шукати прихистку в інших містах і в інших країнах через загрози війни. Участь у проекті відкриє для них можливість виразити свої почуття та досвід через творчість, отримавши підтримку від професійних митців та психологів.

Організація майстер-класів, воркшопів та семінарів у рамках проекту “Creating Bridges”, що проходитимуть одразу в Україні, Греції, Бельгії, стане унікальним способом вибудовування живих культурних зв’язків. Безпосереднє спілкування митців з різних країн дозволить не лише поглибити розуміння української культури в Європі та по всьому світу, а й налагодити творчі зв’язки між митцями з європейських країн та України, утворюючи тим самим нові можливості для співпраці та творчого обміну мистецьким досвідом – і в такий спосіб будуючи міцні культурні мости 

Більше детальної інформації про проект та можливості участі, будь ласка, отримуйте 

 


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"