Чотири громади Дніпропетровщини беруть участь у навчальному курсі “Кроки для спеціалістів. Управління проєктним циклом” від U-LEAD

Навчальна програма стартувала у вересні. З усієї України на конкурсній основі були відібрані 40 громад, які сформували команди, що складаються з представників органів місцевого самоврядування, ...

Додано:
Oksana Stelmakh

2222
Чотири громади Дніпропетровщини беруть участь у навчальному курсі “Кроки для спеціалістів. Управління проєктним циклом” від U-LEAD

Навчальна програма стартувала у вересні. З усієї України на конкурсній основі були відібрані 40 громад, які сформували команди, що складаються з представників органів місцевого самоврядування, комунальних інституцій та громадських організацій. У U-LEAD зазначають, що навчальна програма має підсилити інституційну стійкість громад в залученні зовнішніх ресурсів через навчання проєктних команд.

Керівниця регіонального офісу “U-LEAD з Європою” у Дніпропетровській області Олена Тертишна зазначила, що вміння залучати додаткові ресурси на проєктній основі набуває важливого значення в умовах військової агресії проти України та обмеженого бюджетного фінансування в громадах, а також враховуючи повоєнні перспективи відбудови.

Впродовж десяти тижнів команди Солонянської, Любимівської, Верхівцевської та Слобожанської громад разом із колегами з інших областей опановуватимуть мистецтво управління проєктами в рамках навчального курсу. Учасники навчатимуться формулювати мету, завдання та результати, планувати бюджет проєкту і презентувати його потенційним донорам. Крім того, кожна команда прийшла із своєю ідеєю, яку доопрацює та оформить у вигляді проєкту з допомогою експертів.

- Наша мета допомогти фахівцям громад сформувати команду, яка стане центром проєктних ідей, ініціатив та згуртує навколо себе мешканців громади і разом вони залучатимуть додаткові ресурси для розвитку і відновлення територій, – зазначила вона.

Експерти U-LEAD розділили навчальну програму на 9 основних кроків, поєднавши у них теорію, практику, а також опрацювання власної проєктної ідеї самостійно та консультуючись з експертами.

Участь у навчанні стане основою для можливостей проєктних команд громад щодо продуктивного співробітництва з міжнародними фінансовими та донорськими організаціями. За результатами навчання за умови успішного проходження підсумкового тестування учасники програми отримають сертифікати.           

 

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути: оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи