Чергова «Хмельницька кава» відбулась в Антонінах

У громадах Хмельницької області триває реалізація спільного проекту «Три РЕ: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із громадами, що їх приймають, за підтримки міжнародного ...

Додано:
lekotan

документи офіс тренінг дослідження
Чергова «Хмельницька кава» відбулась в Антонінах

У громадах Хмельницької області триває реалізація спільного проекту «Три РЕ: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із громадами, що їх приймають, за підтримки міжнародного фонду «Відродження», громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини», Луганської облдержадміністрації та місцевих органів влади.

Чергова зустріч по медіації та упередження конфліктів в рамках програми «Хмельницька кава» відбулась 6 вересня за участю ВПО, співробітників місцевих органів влади. На цей раз у ВПО-хаб в Антонінах прибули експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини», начальник відділу активної підтримки безробітних Красилівської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості та провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних.

ВПО з Луганщини, Донеччини та інших областей, де йдуть бойові дії, мали змогу озвучити та отримати відповіді на свої запитання у сфері зайнятості та соціального захисту.

Ідею зустрічей з представниками центрів зайнятості озвучили самі переселенці під час зібрання у форматі картографування проблем в серпні у хабі соціальної активності для ВПО у с. Ружичанці Розсошанської громади.

 

Захід проводиться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Три Ре-: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із приймаючими громадами» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»). 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Люди з інвалідністю Дніпропетровської та Запорізької областей навчились відстоювати свої трудові права

Молодь ВПО Київщини вчилась толерантному ставленню до культури, звичаїв народів інших країн

Фінансова грамотність, інвестиції в себе та донати: новий випуск [НЕ] Диванного подкасту вже на YouTube-каналі "Тиха Гавань"

«Разом зберігаємо. Разом творимо»: стартувала кампанія ЄС про підтримку української культури та мистецтва під час війни

Підрив довіри до ЗСУ та кібератаки на сайти про культуру: результати моніторингу дотримання цифрових прав за лютий 2023 року

Світлофор безпеки: дізнайтеся, чи захищена ваша організація від ризиків і що слід змінити вже зараз