Чергова «Хмельницька кава» відбулась в Антонінах

У громадах Хмельницької області триває реалізація спільного проекту «Три РЕ: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із громадами, що їх приймають, за підтримки міжнародного ...

Додано:
lekotan

документи офіс тренінг дослідження
Чергова «Хмельницька кава» відбулась в Антонінах

У громадах Хмельницької області триває реалізація спільного проекту «Три РЕ: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із громадами, що їх приймають, за підтримки міжнародного фонду «Відродження», громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини», Луганської облдержадміністрації та місцевих органів влади.

Чергова зустріч по медіації та упередження конфліктів в рамках програми «Хмельницька кава» відбулась 6 вересня за участю ВПО, співробітників місцевих органів влади. На цей раз у ВПО-хаб в Антонінах прибули експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини», начальник відділу активної підтримки безробітних Красилівської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості та провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних.

ВПО з Луганщини, Донеччини та інших областей, де йдуть бойові дії, мали змогу озвучити та отримати відповіді на свої запитання у сфері зайнятості та соціального захисту.

Ідею зустрічей з представниками центрів зайнятості озвучили самі переселенці під час зібрання у форматі картографування проблем в серпні у хабі соціальної активності для ВПО у с. Ружичанці Розсошанської громади.

 

Захід проводиться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Три Ре-: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із приймаючими громадами» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»). 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як побудувати ефективний діалог та стати інклюзивними радниками?

Влітку стартує п’ятий набір на курс “Навігатор Майбутнього”

Працевлаштування людей з інвалідністю в Україні: можливості, реалії та досвід

Про гендерну рівність, важливість комунікації та її вплив розповіли під час форуму «Світ без обмежень»

Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг