Буська громада формує стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

13 вересня у Буській громаді відбулося засідання робочої групи, під час якого обговорили етапи формування стратегії розвитку, процес збору та аналізу інформації, залученість мешканців та ...

тренінг навчання співпраця стартап
Буська громада формує стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

13 вересня у Буській громаді відбулося засідання робочої групи, під час якого обговорили етапи формування стратегії розвитку, процес збору та аналізу інформації, залученість мешканців та представників бізнесу та ін. У засіданні робочої групи, куди входять представники органів місцевого самоврядування, підприємці, громадські активісти, взяли участь й експерти проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів». Проєкт реалізовується Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини за підтримки Проєкту  USAID «ГОВЕРЛА».

IMG_20230914_150332_923

“На даному етапі ми формуємося як громада. Нам доводиться шукати своє місце у Золочівському районі і Львівській області. Стратегія допоможе нам визначити вектор розвитку громади – у соціальній, економічній, культурній та інших сферах. А сьогодні ми обговорюємо грунт, на якому стоїмо, визначаємо підгрунтя для плану нашого розвитку” – зазначила Людмила Родіон, секретар Буської міської ради.

«Висока активність мешканців під час обговорення перспектив та перепон на шляху розвитку громади, скрупульозність працівників міської ради при підготовці матеріалів до соціально-економічного профілю громади свідчать про прагнення Буської громади розробити таку стратегію, яка дозволить сформувати комфортне середовище життєдіяльності мешканців та бізнесу, а громаді покращити свої позиції в регіоні», – зазначив Андрій Дуб, експерт проєкту.

Наступним кроком буде визначення сценаріїв розвитку Буської громади та формування дерева цілей стратегії, спрямованої на посилення сильних сторін та мінімізацію проблем і ризиків розвитку.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Стратегування організацій МПР як відповідь на виклики війни та рушій ініціатив на місцях

В Івано-Франківську відбулась розмова з Павлом Клімкіним про майбутній мир і безпеку

«ГУЛАГ. Історія боротьби» . Презентовано інформаційний ролик про боротьбу українців в сталінських таборах

Завершився навчальний цикл Кроків «Розробка стратегії розвитку територіальної громади»

Україна очима міжнародних волонтерів: труднощі та перепони

У Яворівській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади