Блогінг під час війни. Нові виклики

“Блогінг під час війни. Нові виклики” - тренінги на цю актуальну тему відбулися 10-11 серпня у Дніпрі в рамках проекту "Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів ...

Тренинг 10-11-8-22
Блогінг під час війни. Нові виклики

“Блогінг під час війни. Нові виклики” – тренінги на цю актуальну тему відбулися 10-11 серпня у Дніпрі в рамках проекту “Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні “Мир у цифровий час” / Empowerment Peace and Post-Conflict Reconstruction Programme for Community Leaders in Ukraine”Peace in Digital Era”.

Участь у тренінгу взяли 25 слухачів офлайн та троє у дистанційному режимі.

 

Під час тренінгу обговорили зі слухачами основні нюанси, які має враховувати блогер у наш воєнний час. Розібрали, з чого починається блогерство, як створювати гарний текст, як визначати свою аудиторію, обирати канали комунікацій тощо. Зупинилися на соціальній місії блогера у наш час: тема викликала жвавий інтерес та обговорення.

Окремо з*ясували обмеження та застереження, які мають враховувати блогери зараз, та детально розібрали принципи цифрової безпеки у наш час.

Фото Тренинг_10-8-22-

Поряд із теоретичною частиною учасникам запропонували виконати практичні завдання, з якими вони чудово впоралися. Під час занять розібрали прикладні питання щодо роботи в різних соціальних мережах, які цікавили учасників, та разом в форматі дискусії сформулювали відповіді.

Загалом тренінг був насиченим та змістовним. Учасники отримали корисні знання та навички, які зможуть застосувати у своїй діяльності в якості блогерів

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Грант на тепличне господарство до 7 млн грн. за 2 гектари: ЮрШтаб розповідає про основне

Аналіз російської пропаганди у Херсонській області у вересні 2022

Громадський Рух «Жіноча Сила України» 8 років надає допомогу сім’ям військовослужбовців 

Якої шкоди завдають воєнні злочини Росії українцям: результати опитування

АМУ вимагає від уряду розблокування перерахування коштів на відбудову територій напряму між громадами, – Кличко

Жителі Городнянської та Тупичівської громад Чернігівської області навчалися основам домедичної допомоги