Благодійники надали теплу підтримку потребуючим Іллінівської громади

На території Іллінівської громади Краматорського району Донецької області  БФ "Допоможи Україні. Донбасу" почав реалізацію  проєкту «Підтримка ініціатив спільнот в Україні», що впроваджується МБФ ...

Додано:
helpukrainedonbas

IMG-20231123-WA0012
Благодійники надали теплу підтримку потребуючим Іллінівської громади

На території Іллінівської громади Краматорського району Донецької області  БФ “Допоможи Україні. Донбасу” почав реалізацію  проєкту «Підтримка ініціатив спільнот в Україні», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової та технічної підтримки  Шведської церкви, включаючи збір коштів та координацію благодійної організації Christian Aid.

“Через скрутне матеріальне становище, населення економить газ взимку та мерзне в своїх оселях, що може призвести до збільшення ризику захворювань і гіпотермії, особливо серед вразливих груп населення — діти, літні люди та хворі. Спостерігається пригнічення настрою та незадоволення через некомфортні умови”, – розповів голова БФ “Допоможи Україні. Донбасу” Сергій Вініченко.

IMG-20231123-WA0011

Мета  проєкту – збереження здоров’я та безпеки цивільного населення, а також  допомога у боротьбі з бідністю: внутрішньо переміщені особи  та  люди у скрутному становищі не мають достатньо фінансових ресурсів, щоб забезпечити собі все необхідне для комфортного життя взимку.  Благодійний фонд  вирішив підтримати  населення  у вигляді  теплих ковдр, щоб надати  швидку відповідь на нагальні потреби спільнот в умовах війни та кризи та допомогти цим людям протистояти негативним наслідкам холодних місяців. Це стало можливим завдяки участі у грантовому конкурсі “«Підтримка ініціатив спільнот в Україні».

“Постачальник обирався за результатом проведення тендерної процедури . Ковдри були закуплені у вітчизняного виробника високої якості, і ми, благодійники, не тільки підтримуємо постраждале населення , а й підтримуємо економіку під час війни”- наголосив Сергій Вініченко.

На виділені кошти 176 277, 80 грн були придбані 284 теплі ковдри , вартість кожної ковдри склала 620,70 грн.

Відповідно до укладеного Меморандуму з Іллінівською військовою адміністрацією  були відібрані наступні категорії : сім’ї , у яких пошкоджене житло, ВПО у яких пошкоджене житло, люди в скрутному становищі – особи з інвалідністю, 80 +, сім ї з дітьми.

З 3000 сімей громади відібрані 284 сім’ї за критерієм найбільшої вразливості.  Усі вони отримали ковдри з вовни мериноса, яка має не тільки прекрасний дизайн, але відмінні лікувальні властивості. 

 Працюємо всі разом заради нашої Перемоги та підтримки людей! 

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану