Благодійний фонд «Я майбутнє України» з Чернівців допоможе гуртку української музики на Донеччині

Благодійний фонд “Я майбутнє України” з Чернівців оголосив переможців свого конкурсу сільських ініціатив для освіти та дозвілля дітей. Ними стали художній гурток з Вінничини, гурток української ...

Додано:
Anastasiabulbuk

гуртки
Благодійний фонд «Я майбутнє України» з Чернівців допоможе гуртку української музики на Донеччині

Благодійний фонд “Я майбутнє України” з Чернівців оголосив переможців свого конкурсу сільських ініціатив для освіти та дозвілля дітей. Ними стали художній гурток з Вінничини, гурток української народної музики з Донеччини, гітарний гурток з Сумщини та футбольна команда із Кіровоградщини.

 Минулого року фонд допоміг створити та оснастити футбольну школу у селі Мигове. Побачивши шалену зацікавленість сільських громад у нових можливостях для дозвілля та навчання дітей, фонд вирішив перетворити одноразову ініціативу, на новий проект. Кожна сільська громада може подати на конкурс до фонду опис своєї ініціативи, а найкращі отримають фінансування.

На конкурс надійшло 263 заявки. Із них обрали найцікавіші. У сіл Антонівка, Глинянка та Широке, що на Вінничині, нещодавно закрилась місцева школа. Тепер діти їздять на навчання до міста за 11 кілометрів від дому, та організувати додаткові гуртки і навчання батькам стало дуже складно. Тому в них з’явиться художній гурток “Я розмалюю світ своїми фарбами”, що дозволить їм дітям творчо розвиватися. У селі Шахтарське на Донеччині діє постійний гурток української народної музики “Веселі передзвони”, та їм сильно не вистачає різноманітних інструментів для навчання та виступів. У селі Бугрувате Сумської області відкриється гурток “Лунай гітаро”, адже найближчий музичний гурток від села у 17 кілометрах. А смт Компаніївка Кіровоградської області отримає допомогу у продовженні облаштування власного футбольного поля на місці колишнього сміттєзвалища. Спільнота села не тільки прибрала ділянку, але й організувала, навіть, перший власний сімейний чемпіонат з міні-футболу. 

 Усі ці проєкти отримають фінансування та підтримку фонду у розвитку, та забезпечення усім необхідним для функціонування.83001546_640491390112994_2175192878618247168_n

У сучасному світі без певного рівня освіти знайти собі місце – дуже складно! Як свідчать дослідження, діти, які активно включені у позашкільну діяльність, значно рідше потрапляють у неприємності, чи починають вживати алкоголь або наркотики, бо їх природний потяг до активності та дослідження світу скерований у здорове русло. Та, на жаль, у сільських дітей значно менші можливості у цьому напрямку. Не у всіх селах є музичні та художні школи, спортивні секції чи аматорські театри. А сільські родини рідко мають фінансові можливості оплачувати своїм дітям спеціальні заняття. Тому ми закликаємо усіх меценатів, які так само, як і ми вірять, що у селах живуть обдаровані та талановиті діти, підтримувати наш проєкт РОЗВИТОК.ЮА!


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році