БФ “Надія по всьому світові” відзвітував за рік роботи

Благодійний фонд “Надія по всьому світові” підвів підсумки діяльності проєкту “Рука допомоги Україні” за перший рік війни в Україні. За цей рік – з 24 лютого 2022 до 24 лютого 2023 року – команда ...

Додано:
hopewwukraine

Untitled (2)
БФ “Надія по всьому світові” відзвітував за рік роботи

Благодійний фонд “Надія по всьому світові” підвів підсумки діяльності проєкту “Рука допомоги Україні” за перший рік війни в Україні. За цей рік – з 24 лютого 2022 до 24 лютого 2023 року – команда проєкту “Рука допомоги Україні” зробила більше, ніж за попередні 6 років його існування в Україні, завдяки фінансовій підтримці донорів та гострій потребі допомагати тим, хто постраждав від війни. Загалом, за рік війни в рамках проєкту було підготовлено 1042 нових тренерів, а 4679 дітей і 2069 дорослих взяли участь у програмі відновлення після психологічної травми. Більш детальну інформацію можна знайти у річному звіті за посиланням.  

Untitled (1) Untitled 

Проєкт спрямований на поліпшення соціально-емоційного та психологічного стану дітей, травмованих війною, та членів їхніх сімей, які стали свідками і постраждали через війну проти України. Він також готує тренерів для роботи за методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» – одним із найдієвіших інструментів психологічної самодопомоги для людей із травматичними наслідками війни та інших катаклізмів.  

Untitled Untitled (3)

ПРО МЕТОДОЛОГІЮ ПРОЄКТУ

Методика «Діти та війна. Навчання технік зцілення» чудово працює як з дітьми, так і з дорослими, оскільки є результатом сукупного багаторічного досвіду безпосередньої роботи з людьми, які пережили війну та катастрофи. Методику було розроблено в 1998 році фахівцями Інституту психіатрії в Лондоні (Велика Британія) і Центру кризової психології в Бергені (Норвегія) та випробувано після землетрусів у Греції, Туреччині, Китаї та Ірані, цунамі в Південно-Східній Азії, а також у конфліктних регіонах в Африці, на Шрі Ланці, в Палестині, Сирії, Іраку, Україні. Українською мовою навчальний посібник «Діти та війна. Навчання технік зцілення» перекладено та адаптовано фахівцями Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії (Львів, Україна). З 2015 року він успішно використовується для навчання тренерів та проведення курсів терапії в Україні в рамках проєкту «Рука допомоги Україні», що реалізується Благодійним фондом «Надія по всьому світові» за підтримки американських та канадських партнерів, благодійних організацій HOPE worldwide (США) та HOPE worldwide Canada (Канада).

Міжнародний благодійний проєкт «Рука допомоги Україні» існує з 2015 року. Проєкт готує інструкторів для роботи з методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»; надає психологічну допомогу дітям та батькам, що постраждали через військові дії, навчає їх навичок психологічної саморегуляції та самодопомоги, методів релаксації; сприяє співпраці тренерів із державними соціальними службами з метою забезпечення негайної уваги з боку фахівців у випадках легких і важких психічних проблем, а також постійного подальшого догляду і соціальної підтримки. Більше інформації про проєкт можна знайти на сайті БФ «Надія по всьому світові».

Контактна особа для ЗМІ: Ольга Батюк, моб. +38 050 359 7266 (Viber, Telegram, WhatsApp), [email protected]


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Суспільне розповідає про відновлення й відбудову прифронтових регіонів у циклі документальних історій «ТутРемБуд»

Створювати доступність довкола себе: «Без перешкод» — прем’єра на Суспільному

Комплексна реабілітація дітей з інвалідністю: досвід Звягельської міської територіальної громади

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає новий проєкт з підвищення кваліфікації правників та правчинь у наданні допомоги соціально вразливим групам населення

Згуртованість громади. Презентація результатів опитування у Бишівській громаді

Відновлення житла: топ-3 платформи для якісної координації