Безоплатні консультації бухгалтера для організацій та ініціатив

Громадська оргнаізація "Горизонт змін" надає безоплатні консультації бухгалтера для громадських організацій, ініціатив, активістів із Вінницької, Кіровоградської, Полтавської, Київської, Черкаської ...

Додано:
Horizon_of_changes

Консультація бухгалтера
Безоплатні консультації бухгалтера для організацій та ініціатив

Громадська оргнаізація “Горизонт змін” надає безоплатні консультації бухгалтера для громадських організацій, ініціатив, активістів із Вінницької, Кіровоградської, Полтавської, Київської, Черкаської областей.

Ми знаємо, як важко інколи розібратись у нюансах бухгалтерії та юридичних аспектів діяльності організацій. Тож, щоб підтримувати громадські організації та ініціативи, ми упродовж року надаємо безоплатні консультації.

Хто може звернутися за допомогою? Представники громадських об’єднань та незареєстрованих волонтерських ініціатив із Черкаської, Київської, Полтавської, Вінницької, Кіровоградської областей.

Консультації надає Артур Чемирис – дипломований бухгалтер, у сфері із 2013 року, у тому числі з 2014 року долучений до роботи однієї з найбільших громадських організацій України з початку у якості  штатного бухгалтера, а тепер як консультанта. Маю досвід роботи в організаціях різної форми власності, а також з різними системами оподаткування.

Щоб отримати консультацію бухгалтера потрібно заповнити гугл-форму

Діяльність відбувається у межах проєкту “Посилення спроможності громадянського суспільства реагувати на виклики війни” за підтримки NED.


Тематика публікації:       

Останні публікації цього розділу:

Важлива підтримка людей прифронтової Комишуваської громади

Ідеатон відновлення Коблівської громади

Благодійники надали теплу підтримку потребуючим Іллінівської громади

Якісне інформування – це 80% успіху громади: у Володимирі посадовці вчилися ефективніше працювати з громадянами

PalyHub in Ukraine: підбиваємо підсумки та готуємось до Різдвяних свят

Громади Закарпатської області презентували проєкти cтратегій розвитку на період до 2027 року