Безкоштовні консультації від бізнесу для громадського сектору

Pro Bono Club Ukraine разом з партнерами з бізнесу проводять безкоштовні консультації для громадського сектору. Можливість отримати індивідуальну консультацію від фахівців з бізнесу тепер діє на ...

Додано:
Anastasiya Golub

консультації постійні2
Безкоштовні консультації від бізнесу для громадського сектору

Pro Bono Club Ukraine разом з партнерами з бізнесу проводять безкоштовні консультації для громадського сектору. Можливість отримати індивідуальну консультацію від фахівців з бізнесу тепер діє на постійній основі. 

Вже зараз можна подати заявку на консультації у таких сферах: 

Отримати pro bono консультації можуть представники/ці громадських організацій, соціальних ініціатив та соціальних підприємств. Для цього оберіть актуальну для вас тему на сайті та подайте заявку. Протягом тижня ви отримаєте листа з результатами. Якщо ви маєте чіткий запит в рамках теми консультації та відповідаєте критеріям відбору, вас познайомлять з фахівцем/чинею для подальшої роботи.  

Ініціатива покликана допомогти громадському сектору розвиватись та покращувати свою діяльність. Консультації проводяться безкоштовно в рамках культури pro bono (інтелектуальне волонтерство, безоплатна професійна і експертна професійна допомога для суспільного блага).

Детальніше про доступні консультації читайте за посиланням. Поступово будемо додавати нові консультації. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці Facebook.

Довідково:

Pro Bono Club Ukraine (PBCU) – це платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми поєднуємо експертність бізнесу з потребами громадського сектору задля якісних соціальних змін. Розвиваємо культуру pro bono в Україні.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Щоб було без "хламу": у Краматорську стартував масштабний проєкт щодо поліпшення стану реклами

Вікі любить пам'ятки: за кількістю фото Україна посіла перше місце

Тут курять. Чому необхідно посилювати антитютюнове законодавство

Новий комікс про журналістську етику від Олександра Грехова

Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»

Громадський центр правосуддя подав скаргу до Європейського суду з прав людини щодо порушення Україною права на справедливий суд