Безкоштовні консультації від бізнесу для громадського сектору

Pro Bono Club Ukraine разом з партнерами з бізнесу проводять безкоштовні консультації для громадського сектору. Можливість отримати індивідуальну консультацію від фахівців з бізнесу тепер діє на ...

Додано:
Anastasiya Golub

консультації постійні2
Безкоштовні консультації від бізнесу для громадського сектору

Pro Bono Club Ukraine разом з партнерами з бізнесу проводять безкоштовні консультації для громадського сектору. Можливість отримати індивідуальну консультацію від фахівців з бізнесу тепер діє на постійній основі. 

Вже зараз можна подати заявку на консультації у таких сферах: 

Отримати pro bono консультації можуть представники/ці громадських організацій, соціальних ініціатив та соціальних підприємств. Для цього оберіть актуальну для вас тему на сайті та подайте заявку. Протягом тижня ви отримаєте листа з результатами. Якщо ви маєте чіткий запит в рамках теми консультації та відповідаєте критеріям відбору, вас познайомлять з фахівцем/чинею для подальшої роботи.  

Ініціатива покликана допомогти громадському сектору розвиватись та покращувати свою діяльність. Консультації проводяться безкоштовно в рамках культури pro bono (інтелектуальне волонтерство, безоплатна професійна і експертна професійна допомога для суспільного блага).

Детальніше про доступні консультації читайте за посиланням. Поступово будемо додавати нові консультації. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці Facebook.

Довідково:

Pro Bono Club Ukraine (PBCU) – це платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми поєднуємо експертність бізнесу з потребами громадського сектору задля якісних соціальних змін. Розвиваємо культуру pro bono в Україні.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Конфлікт на Донбасі – не заморожений. Висновки міжнародної моніторингової місії

Програма збору коштів на отримання вищої освіти ветеранами російсько-української війни

Civil Match: як НГО з 10 країн знайшли партнерів на онлайн-події?

Опитування: Вплив пандемії на роботу громадських організацій у Східній Європі та Центральній Азії

Розпочалися зйомки фільму про українських дисидентів

У липні ІМІ зафіксував в Україні 13 випадків порушень свободи слова