Бардак. П’ятий фестиваль короткометражного незалежного українського кіно

В Харкові з 26 вересня по 2 жовтня 2021 року відбудеться щорічний кінофестиваль незалежного короткометражного кіно. Організатори хочуть нагородити переможців та забезпечити участь молодих режисерів з ...

Додано:
Liudmyla Nikitina

Instagram post - 50
Бардак. П’ятий фестиваль короткометражного незалежного українського кіно

В Харкові з 26 вересня по 2 жовтня 2021 року відбудеться щорічний кінофестиваль незалежного короткометражного кіно. Організатори хочуть нагородити переможців та забезпечити участь молодих режисерів з усієї України, тому запускають краудфандингову кампанію.

Цього року фестиваль «Бардак» відбудеться вп’яте. А це значить, що подія знайшла відгук серед своїх глядачів та потроху формує культуру нового українського короткого метру. За допомогою фестивалю організатори хочуть показати та заохотити молодих режисерів створювати короткий метр. 

Щороку оргкоманда фестивалю запускає відкритий набір фільмів на конкурсну програму. Це дає можливість молодим новим режисерам показати свої роботи на широку аудиторію і навіть виграти відзнаку. У 2017 році конкурсної програми вистачило на два  нон-стоп марафони по 8 годин фільмів.  У 2018, 2019, 2020 роках відбулись 4 сеанси по 90 хвилин. Цього року масштаб буде ще більший. Кожен показ відкриває багато незвичайного в українському кіно. А переможцями стають ті фільми, які знаходять відклик серед глядача. Так минулого року переможцем визначили фільм «Стардед». Особливістю події є те що, переможців конкурсних програм визначають саме глядачі шляхом голосування, а кращий фільм отримає відзнаку у формі «Стакана».  

Організатори закликають долучатись до формування конкурсної програми та подавати свої фільми. «На участь у фестивалі вже надійшло понад 100 робіт. Прийом заявок триває до 1 вересня. Тому у молодих режисерів ще є можливість проявити себе. Результати відбору до конкурсної програми ми оголосимо 10 вересня, а 26 почнуться кінопокази в найатмосферніших локаціях Харкова», — зазначає організатор Антон Фролов.

Цього року команда фестивалю потребує підсилення для організації дійсно масштабного дійства, тому залучає ресурси через краудфандинг на платформі «Моє Місто Харків». Кошти в сумі 32 520 грн. збираються для того, щоб організувати логістику для учасників з інших міст, виготовити нагороди для переможців та сувенірну продукцію.

Instagram post - 50

Якщо вам відгукується тема короткого метру та підтримки незалежного українського продукту, ви можете підтримати проєкт донейтом на платформі.

Для своїх меценатів «Бардак» підготував подарунки — дарують футболки, худі та світшоти з принтами фестивалю!

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Які права мають засуджені? – презентація Правого порадника в межах спільного проєкту ЄС та Ради Європи

Перша «жива бібліотека» в Петрівській громаді – діалоговий майданчик для усіх, хто цього потребує

Березанська громада оновила свою Стратегію в частині охорони довкілля

У Линовицькій громаді розробили політики охорони навколишнього середовища

ТОП 5 найбільш чистих громадських джерел Кіровоградщини

Понад 100 представників громадського сектору взяли участь у Форумі правових реформ для громадянського суспільства