«Антикорупційна мафія»: для кого ця гра та як її отримати? Відеоінструкція для ведучих та додаткові методичні матеріали з антикорупції

«Антикорупційна мафія» – це інтелектуальна гра, що відображає модель боротьби добре організованої нечисленної групи корупціонерів проти неорганізованої більшості суспільства за контроль над спільним ...

9548 (2) (1)-min
«Антикорупційна мафія»: для кого ця гра та як її отримати? Відеоінструкція для ведучих та додаткові методичні матеріали з антикорупції

«Антикорупційна мафія» – це інтелектуальна гра, що відображає модель боротьби добре організованої нечисленної групи корупціонерів проти неорганізованої більшості суспільства за контроль над спільним ресурсом–бюджетом міста. Гра розвиває навички роботи в команді, уміння аргументувати власну позицію, критично мислити та приймати рішення.

9526 (2)-min

 

Головна мета гри: для жителів міста – виявити та кинути за грати корупціонерів, для корупціонерів – вкрасти весь бюджет міста або змусити жителів міста кинути один одного за грати за підозрою корупції.

Під час гри учасники отримують основні знання щодо принципів функціонування бюджету міста, роботи правоохоронних органів, судової системи, органів місцевого самоврядування та діяльності громадських активістів.

Бажаний вік аудиторії – від 14 років. Кількість учасників – від дев’яти до п’ятнадцяти (оптимально – дванадцять осіб). Досвід гри в класичну «Мафію» бажаний, проте необов’язковий.

Гра дає учасникам уявлення про інструменти боротьби з корупцією, підтверджує важливість ролі кожного у цій боротьбі та навчає бути пильними, уважними та мислити критично та налагоджувати співпрацю з однодумцями.

Якщо ви хочете отримати гру для вашої організації або закладу, заповніть форму.

Ми також радимо подивитись відео-інструкції, в яких експерти Центру «Ейдос» детально розповіли про ігровий набір, правильну підготовку до гри та  особливості ігрових ролей. А також поділились порадами для модераторів: як вирішувати складні ситуації та проводити обговорення гри.

Відео-інструкції ви можете знайти за посиланням.

Під час проведення «Антикорупційної мафії» вам також знадобляться методичні матеріали, які містять інформацію про те, як працює система антикорупційних органів, як громада може контролювати та захищати власний бюджет, як громадські активісти запобігають корупції та що може зробити кожен із нас. Завантажити матеріали можна тут.

Гра розроблена Центром “Ейдос” в рамках проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні USAID_ВзаємоДія  завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Україна.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

На екваторі нової влади: експертна оцінки

Сільські мешканці ОТГ Луганської області можуть отримати безоплатну правову допомогу

В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

План дій від учасників Освітнього фесту прав людини до влади України стосовно політичних переслідувань у Білорусі

Опубліковано новий звіт Freedom House «Свобода в мережі 2021»

  • Svetlaza

    Форма ваша не відкривається – вимагає дозволу адміністратора

    • Alyona Kara

      Виправили, дякуємо!