Активісти/тки промоніторять антиковідні програми в 24 областях

 Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” розпочинає новий загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і ...

Додано:
kmorhun

woman-holding-sign-3951615
Активісти/тки промоніторять антиковідні програми в 24 областях

 

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” розпочинає новий загальнонаціональний проєкт Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства.

Мета проєкту — мобілізувати громадських активістів і активісток та провести разом з ними моніторинг регіональних антикоронавірусних програм, а також розробити і представити урядовцям рекомендації на майбутнє: і для виходу з карантину, і на випадок нових хвиль вірусу. 

За 4 місяці діяльності ми плануємо виявити найкращі регіональні практики реагування на пандемію COVID-19, а також запропонувати шляхи покращення наявних місцевих політик у соціально-економічній сфері.

“Від початку карантину в Україні було чимало рішень на місцевому та національному рівні, які мали би допомогти боротися з коронавірусом та його наслідками. Зараз, за півроку від початку пандемії, саме час проаналізувати що вдалося, що спрацювало, а що варто було би зробити по-іншому. Закликаємо громадських активістів долучатися до нашої роботи, адже це шанс навчитися моніторити місцеві політики та зробити корисну справу для своєї громади”, — Ольга Іванова, менеджерка проєкту, виконавча директорка БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”

Робота відбуватиметься онлайн в форматі вебінарів та менторської підтримки в 24 областях України через мережу регіональних координаторів/ок. В кожній області вони працюватимуть із представниками щонайменше 3-ох міст та 4-ох об’єднаних територіальних громад. 

Якщо ви—представник/ця неурядової організації чи активіст/ка з ОТГ чи міста і вам цікаво долучитися до нашої діяльності, пишіть на адресу [email protected]  

Проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), проєкту Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).

 
Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Результати дослідження впливу COVID-19 на українські підприємства. Підсумки обговорення

Реакція громадянського суспільства України щодо ситуації в Білорусі

«Від участі до дії»: у Дружківці стартував унікальний проєкт

Ток-шоу #SimpleSE: правда від соціальних підприємців

В Україні розпочав роботу оновлений ЄДР

Результати моніторингу цифрових прав в Україні за липень 2020 року