Актуальні гранти і конкурси жовтня

Так, надзвичайних можливостей осінь дарує нам щодня – багато і різних. Свої гранти, конкурси та навчальні програми шукаймо на "Громадському Просторі"  у розділі "Конкурси".  Гранти від ...

NEW_slider_ГП(10)
Актуальні гранти і конкурси жовтня

Так, надзвичайних можливостей осінь дарує нам щодня – багато і різних. Свої гранти, конкурси та навчальні програми шукаймо на “Громадському Просторі”  у розділі “Конкурси”


 

Гранти від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурси “Невеликий грант-2021” та “Великий проєкт-2021” на отримання гранту від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP). Повна реалізація програм Фонду AFCP залежить від наявності коштів у 2021 фінансовому році.

Дедлайн: 19 жовтня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Гранти для громадянського суспільства: боротьба з дискримінацією у Вірменії, Молдові та Україні

Конкурс заявок здійснюється у межах програми “Партнерство задля належного врядування”, та її регіонального проєкту “Посилення доступу до правосуддя за допомогою несудових механізмів відновлення порушених прав для жертв дискримінації, мови ненависті та злочинів на ґрунті ненависті у країнах Східного партнерства”.

Дедлайн: 30 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Гранти House of Europe на персональні проєкти в шести сферах

House of Europe пропонує гранти на персональні проєкти у секторі культури та креативних індустрій, освіти, медіа, соціального підприємництва, охорони здоров’я та роботи з молоддю.

Дедлайн: 21 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Гранти на переклад від House of Europe

Гранти на переклад від House of Europe фінансують переклади художньої та нонфікшен літератури, якою ви мрієте поділитися з читачем. Ви отримаєте до 4 000 євро на переклад, редактуру, передачу прав, дизайн, друк та маркетингові заходи для популяризації новинки. 

Дедлайн: 20 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Гранти міжнародної співпраці від House of Europe

Гранти міжнародної співпраці від House of Europe фінансують спільні культурні проєкти українських та європейських організацій: музичні фестивалі, віртуальні виставки, книжкові ярмарки, онлайн-резиденції, театральні постановки та інші сміливі ідеї для офлайну та онлайну. 

Дедлайн: 20 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Конкурс School Food Generation для закладів загальної середньої освіти

Мета проєкту: за допомогою впровадження принципів НАССР сприяти розвитку надійної системи контролю харчових продуктів в школах Донецької і Луганської областей, а також в сусідніх регіонах, поліпшення гігієни харчування і більш здорового шкільного харчування.

Дедлайн: 20 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС

У конкурсному відборі заявниками проєкту можуть бути: центральний або місцевий орган виконавчої влади; органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку, утворені відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики».

Дедлайн: 20 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Конкурс «Громадська підтримка інтегрованого управління кордонами та транскордонної співпраці між Україною і ЄС»

Мета конкурсу: посилення ролі, голосу та спроможності громадянського суспільства у промоції інновацій для спрощення перетину кордону громадянами, покращенню прикордонної інфраструктури, налагодженню транскордонної співпраці громад задля вирішення спільних проблем місцевого розвитку.

Дедлайн: 29 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Open call на отримання комплекту навчальних брошур про сучасне мистецтво

“Лабораторія сучасного мистецтва” — це серія брошур, що розповідають про теорію актуальних мистецьких практик у доступній формі та пропонують завдання для дітей і підлітків, які стануть у пригоді не тільки професійній спільноті, але й початківцям.

Дедлайн: 20 жовтня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Гранти на допомогу українським кінематографістам / Grants to assist Ukrainian Filmmakers

With this Request for Applications (RFA), the USAID Competitive Economy Program (CEP), implemented by Chemonics International, is seeking applications from Ukrainian Filmmakers – private companies and private entrepreneurs, aiming to significantly increase their sales to major international production companies, enter new markets, attract investments, and create new jobs. 

Дедлайн: 28 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Конкурс «Сприяння участі України у Європейському зеленому курсі»

Намір України долучитись до Європейського зеленого курсу (ЄЗК) відкриває низку можливостей, пов’язаних із потенціалом інтеграції України в європейський простір в окремих секторах. Проте, у випадку власної пасивної позиції і неврахування європейських тенденцій, Україна може навпаки зіткнутися з додатковими бар’єрами у відносинах з ЄС. Таким чином, для України реалізація цілей ЄЗК означатиме як нові напрями розвитку, так і значні трансформаційні виклики.

Дедлайн: 22 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Освітня програма «ProCharity 3.0.» для працівників благодійних та громадських організацій

«ProCharity» – це освітня онлайн-програма для представників/ць благодійних та громадських організацій з усієї України, де протягом 1,5 місяця вони отримують знання та навички необхідні для ефективного та прозорого ведення діяльності своєї організації. Проєкт реалізовує Klitschko Foundation.

Дедлайн: 18 жовтня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Набір на тренінг для власників мікро- та малого бізнесу, підприємців-початківців, що мешкають у Донецькій та Луганській областях

Метою тренінгу є підвищення економічних можливостей вразливого населення на територіях Донецької і Луганської областей, що постраждали від збройного конфлікту.

Дедлайн: 30 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Набір на базовий тренінг для моніторів НПМ

Навчання відбуватимется у два етапи: онлайн і вживу. 

Національний превентивний механізм (НПМ) – це національний орган, який створений і діє відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції ООН проти катувань і передбачає регулярний моніторинг усіх місць несвободи (слідчих ізоляторів, інтернатів, психоневрологічних лікарень, хоспісів, в’язниць, військових частин тощо) для попередження жорстокого поводження з людьми, які там перебувають. 

Дедлайн: 23 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Тренінг для тренерів “Подолання наслідків стресу через психосоматичні засоби відновлення”

Запрошуються вмотивовані люди на тренінг для тренерів, де опанують соматичні фізично-розумові вправи, метою яких є пом’якшення наслідків для здоров’я у постраждалих від збройного конфлікту людей. Під час 8-ми денної програми учасники розпочнуть помічати зв’язок між важкими спогадами і викликаними труднощами з усуненням оборонних інстинктів; почуттями, емоціями, поведінкою та тілесними проявами.

Дедлайн: 20 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч»

Тема конкурсних робіт (фотографій): захист прав людини, рівний доступ до правосуддя та правової інформації, посилення правових можливостей і правової спроможності населення, право на безоплатну правову допомогу.

Учасником Фотоконкурсу може бути фізична особа або дитина за згодою одного із батьків чи іншого законного представника.

Дедлайн: 30 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Програма “Як за 15 хвилин подолати тривожний стан та напругу, навіть якщо раніше ви цьому не вчилися”

2-х місячний безкоштовний курс навчання практикам медитації (майндфулнес) для початківців від програми URBANБУДДА.

Дедлайн: 19 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Набір на Освітній семінар Centopa для педагогів та молодіжних працівників

Близько 50 освітян семінару з України, Молдови, країн Вишеградської четвірки візьмуть участь в онлайн заходах. Під час семінару учасників та учасниць ознайомлять з навчальними інструментами від Centropa для подальшого використання в своїх освітніх просторах. Окрім цього, програмою семінару передбачені лекції відомих істориків, практичні майстерні з актуальних питань громадянського суспільства, цифрових медіа та єврейської історії, презентації планів уроків. Серед активностей заходу передбачено знайомство з аудіогідом єврейськими місцями Чернівців.

Дедлайн: 23 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Конкурс «Моя історія футболу»

Мета заходів: Привернути увагу до теми заборони дискримінації за будь-якими ознаками в усіх її можливих формах і проявах, включаючи расизм, радикальний націоналізм, сексизм, транс- і гомофобію, дискримінацію відносно людей з обмеженими можливостями тощо. 

Дедлайн: 21 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Конкурс “Активні люди моєї громади, якими ми пишаємося”

“Активні люди моєї громади, якими ми пишаємось” – це конкурс, який дає можливість розповісти про видатних сучасників і сучасниць, з якими ми живемо в одній громаді.

Дедлайн: 30 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Конкурс “Я люблю своє місто”

ВІ “Активна Громада” Харкова, запрошує долучатися до конкурсу коротких розповідей про власні успіхи в сприянні розвитку ваших міст та громад.

Дедлайн: 26 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 

Оновлення Банку політик, проєктів та програм у сфері правосуддя, дружнього до дитини

У 2018 році експертами Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх було створено “Банк програм” з профілактики правопорушень серед дітей та роботи з дітьми у контакті із законом. Наразі експерти МКР оновлюють інформацію щодо політик, проєктів та програм, які реалізуються у цій сфері в Україні як центральними органами виконавчої влади, так і органами державної влади на місцях, органами місцевого самоврядування, міжнародними організаціями, громадськими об’єднаннями тощо.

Дедлайн: 20 жовтня 2020 р.

Детальніше тут

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Український екологічний стартап запустився в 9 європейських країнах і наблизив Україну до участі в Green Deal!

П’ять ЧаПів про молодіжний центр «YouthСфера»

За кордоном… Ціна зароблених грошей

Опитування громадян: як уникнути перетворення інструменту прямої демократії на маніпуляцію

Триває реєстрація на Міжнародний форум «Життя на межі миру. Громадські ініціативи змінюють життя українських громад»

Громадський центр правосуддя взяв участь в обговоренні безпекових викликів для Одеси