Листопадові можливості: гранти, навчання, творчі змагання

Куди можна податися в листопаді? Які актуальні конкурси, навчальні програми та цікаві креативні ініціативи чекають саме на вас — усе це в свіжій підбірці можливостей цього місяця. “Людина в ...

NEW_slider_ГП(24)
Листопадові можливості: гранти, навчання, творчі змагання

Куди можна податися в листопаді? Які актуальні конкурси, навчальні програми та цікаві креативні ініціативи чекають саме на вас — усе це в свіжій підбірці можливостей цього місяця.

 

“Людина в біді” оголошує конкурс в рамках регіональної «Програми солідарності COVID-19»

Пріоритетами Конкурсу є посилення спроможності на місцевому рівні щодо надання публічних послуг  вразливим групам в умовах пандемії, а також застосування гуманітарних принципів гуманізму, об’єктивності, захисту, участі та відповідальності з метою подолання наслідків пандемії COVID-19.

Дедлайн: 30 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 

Прийом заявок на Академію для жінок-підприємниць 2020-2021

Академія покликана допомогти українським жінкам та дівчатам розкрити свій лідерський потенціал та стати успішними бізнес-леді. В рамках комплексної програми 50 жінок з різних регіонів України дізнаються як започаткувати та розвинути власну справу.

Дедлайн: 30 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 

Конкурс проектів “Цифрові права та інновації в праві”

Мета конкурсу: надати підтримку організаціям громадянського суспільства для захисту прав людини в умовах поширення використання цифрових технологій.

Дедлайн: 22 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 

Конкурс “Посилення спроможності системи правосуддя та наближення її до сучасних європейських стандартів та практик”

Мета конкурсу: залучити широке громадянське суспільство, в тому числі професійні правничі спільноти, місцеві громади до оцінки, пошуку та реалізації змін в системі правосуддя для посилення її ефективності, утвердження верховенства права, захисту прав людини, розширення доступу до правосуддя.  

Дедлайн: 22 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 

Конкурс підтримки проєктів соціальної дії

Британська Рада оголошує про черговий конкурс підтримки проєктів соціальної дії (ПСД) для учасників локальних тренінгів і таборів “Активні Громадяни”. Подати свої проєкти можуть партнери програми “Активні Громадяни”: неурядові організації, молодіжні центри та заклади вищої освіти.

Дедлайн: 30 листопада 2020 р.

Детальніше тут.

 

Platfor.ma оголошує open-call для корисних ініціатив (безкоштовні комунікаційні проєкти)

Протягом місяця Platfor.ma збиратиме заявки від усіх, хто просуває важливі ініціативи в Україні. З них команда обере три та допоможе їх авторам створити помітні сторітелінг-проєкти: вигадати креативну ідею, створити контент, розробити візуальний стиль, а також поділитись з усією аудиторією Platfor.ma.

Дедлайн: 30 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 

Фотоконкурс «Моє майбутнє без дискримінації» від Ради Європи

За допомогою фото, опублікованих в Instagram, потрібно розповісти, що для вас означають такі поняття, як «рівність», «недискримінація», «різноманітність», «життя разом», «інклюзія меншин», «ґендерна рівність».

Дедлайн: 30 листопада 2020 р.

Детальніше тут.  

 

Гранти для розширення мережі регіональних партнерів Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Мета конкурсу – обрати 4 регіональні партнери в Київській, Черкаській, Луганській та Закарпатській областях (по одній партнерській організації в області), які допоможуть забезпечити участь жінок і жіночих організацій з цих областей в ініціативах проєкту, а також підтримати залучення віддалених регіонів та недостатньо охоплених територій України.

Дедлайн: 23 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 

Четвертий загальноукраїнський конкурс найкращих проектів у сфері освіти дорослих

Головна мета конкурсу: сприяння розвитку і популяризації освіти дорослих в Україні; стимулювання професійної взаємодії провайдерів освіти дорослих; об’єднання зусиль, вироблення спільного бачення, накопичення досвіду і поширення кращих практик та корисних ініціатив, спрямованих на формування суспільства, що навчається впродовж життя.

Дедлайн: 30 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 

Конкурс мобільних відеоісторій

Пітчинг має стисло передати суть історії та переконати редакторів, що вона важлива. Це відповіді на питання «хто? що? де? коли? чому?» щодо Вашої ідеї. Аудиторія – міжнародна ( а це означає, що глядачі можуть бути поза українським контекстом).

Дедлайн: 27 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 

Відбір учасників на Семінар-практикум з питань еколого-інноваційного потенціалу МСП

Семінар відбудеться 21-22 грудня 2020 року у м. Чернігові і базуватиметься на теоретичному внеску експертів з ЄС, України та Білорусі з обговоренням та роботою в групах навколо практичних тематичних досліджень. Теми семінару: політика ЄС щодо сприяння екоінноваціям; порівняння підходів до екоінновацій, проблем, які вони вирішують, та способу їх реалізації в країнах ЄС; український та білоруський інституційний контекст екоінновацій; передумови, перспективи та виклики для транскордонного співробітництва МСП у сфері екоінновацій.

Дедлайн: 23 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 

EastCode: ПРООН та Мінцифри оголошують конкурс інноваційних ІТ-рішень для громад

Національний конкурс IT-рішень для громад східної України «EastCode» – це заклик до дій, спрямованих на збільшення досліджень, нових розробок та проєктів у галузі технологій, які сприятимуть перетворенню українських громад на процвітаючі цифрові спільноти. Нині цифрова трансформація громад є актуальною, адже органам місцевої влади, розташованим уздовж лінії зіткнення, де обмежено фізичний рух, потрібні спеціальні адаптивні інструменти в галузях е-демократії, доступу до послуг та охорони навколишнього середовища.

Дедлайн: 23 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 

“Світ Громад” у мою ГО. Грантова програма

Грантова програма розвитку спроможності громадських організацій, упродовж якої ГО зможуть: отримати примірник настільної гри-тренінгу “Світ Громад”; пройти безкоштовну сертифікаційну онлайн-програму “Майстер гри “Світ Громад” (рівень І); отримати активних учасників, які хочуть і мають інструмент, аби активно долучатися до діяльності організації

Дедлайн: 27 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 

Програма «Інтернатура бізнесу 2.0» для підприємців Дніпропетровщини

Програма розрахована на власників і керівників бізнесу, топ-менеджерів, осіб, які хочуть започаткувати власну справу Дніпропетровської області. Участь у програмі безкоштовна.

Дедлайн: 23 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 

Конкурс «Eco Callenge» серед готельєрів

В рамках проєкту до 25 листопада в населених пунктах Маріупольського району Донецької області (Маріуполь, Юр’ївка, Білосарайська Коса, Мелекіне, Ялта, Урзуф, Магуш, Рибацьке, Бабах-Тарама та інші) проводиться конкурс серед готельєрів Азовського узбережжя «Eco Callenge». Готелям та іншим закладам гостинності (пансіонати, хостели, туристичні бази) пропонується продемонструвати свою готовність впровадити роздільний збір відходів у закладі.

Дедлайн: 25 листопада 2020 р.

Детальніше тут. 

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Українська влада хоче подарувати тютюновій компанії 3 млрд грн з Держбюджету у 2021 році

Молодь Нижньодуванської ОТГ отримала можливість долучитись до місцевих справ

Спільна заява громадянського суспільства щодо ЗУ "Про оборонні закупівлі"

Чат-бот допомагає поліцейським протидіяти злочинам на грунті ненависті

ГО «Агенти змін!» запрошує в проект «Розбудова мостів між жінками-підприємницями та місцевими органами влади в регіоні Азовського моря»

Управління освітою у військово-цивільних адміністраціях. Що не так із ВЦА?