Актуальні можливості для молоді

Громадський Простір зібрав весняний букет різних цікавезних можливостей для молоді, які щедро зрощують різні програми та організації, а потім висаджують їх на відкриті Просторові ...

pexels-photo-843266
Актуальні можливості для молоді

Громадський Простір зібрав весняний букет різних цікавезних можливостей для молоді, які щедро зрощують різні програми та організації, а потім висаджують їх на відкриті Просторові терени.  

 

1. Конкурс стажування студентів в аналітичних центрах

Конкурс спрямовано на залучення випускників вищих навчальних закладів до роботи аналітичних центрів; популяризацію роботи аналітичних центрів та практики аналітичних досліджень серед випускників вищих навчальних закладів; залучення нового покоління аналітиків до роботи в аналітичних центрах; популяризацію практики стажувань студентів на базі неурядових організацій.

Дедлайн: 12.03.2018 р.

2. Набір на Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» в м. Харків та м. Ніжин

Міністерство молоді та спорту України спільно з Управління у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради, ГО «МИР», Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник».

Дедлайн (м. Харків): 18.03.2018 р.
Дедлйн (м. Ніжин): 16.03.2018 р.

3. “City HUB” запрошує студентів на стажування у Сєвєродонецьку

Платформа ініціатив “City HUB” запрошує студентів та випускників гуманітарних та юридичних спеціальностей (політологія, право, журналістика, та ін.) на проходження стажування у громадській організації в місті Сєвєродонецьк.

Дедлайн: 20.03.2018 р.

4. Набір до Школи Молодого Політика в Рівному

Мета програми «Школа молодого політика» – підготовити випускників шкіл до активної участі в свої громадах та політичній діяльності. Надихнути та надати основні інструменти лідерства для виховання ефективних політичних лідерів націлених на розвиток своїх міст та регіонів України.

Дедлайн: 10.03.2018 р.

5. Набір учасників до Академії молодого миротворця в місті Сєвєродонецьк

Студентське братство Луганської області оголошує про набір учасників до “Академії молодого миротворця” в Сєвєродонецьку, що включає в себе 2-денний тренінговий курс для популяризації ідей глобальної миротворчості, толерантності та налагодження зв’язків між молодими людьми з різних міст Донбасу.

Дедлайн: 11.03.2018 р.

6. Конкурс міні-проектів з розвитку молодіжного самоврядування в Східних та Південних областях України

Громадська організація «УЦГІ «Світло» запрошує активних студентів з Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей до участі у конкурсі міні-проектів спрямованих на розвиток молодіжного самоврядування.

Дедлайн: 15.03.2018 р.

7. Новий конкурс MEET UP! Німецько-український ПІТЧИНГ проектів 2018

Маєте ідею проекту та хочете втілити її з партнером/-кою з Німеччини? Тоді цей проект пітчинг саме для вас! ПІТЧИНГ MEET UP! проектів спрямований на активних людей з Німеччини та України, які в тандемі презентуватимуть власну ідею в Берліні.

Дедлайн: 15.03.2018 р.

8. Тримісячна резиденція у Празі для досліджень у сфері громадянського суспільства

Програма призначена для людей з досвідом роботи в громадському секторі, які працюють на зміцнення та посилення ролі громадянського суспільства у своїй країні або регіоні.

Дедлайн: 10.03.2018 р.

9. Літня школа від Energy Community Secretariat

До участі запрошуються випускники (магістри або доктори наук), що займаються дослідженнями, пов’язаними з енергетикою. А також молоді фахівці з державних установ, компаній, аналітичних центрів та неурядових організацій.

Дедлайн: 31.03.2018 р.

10. Творчий конкурс серед студентської молоді Донбасу «Ефективна модель студентського самоврядування у моєму ВНЗ»

Метою конкурсу є  формування у представників органів студентського самоврядування  таких якостей і вмінь, які допоможуть їм в їх діяльності як лідерів органів студентського самоврядування та продукування серед молоді нових креативних ідей, які допоможуть удосконалити діяльність органів студентського самоврядування та впровадити їх.

Дедлайн: 15.03.2018 р.

11. Вишеградська стипендіальна програма для країн Східного Партнерства

Вишеградська стипендіальна програма спрямована на підтримкув магістерських та пост-магістерських досліджень (PhD/postdoc) в акредитованих університетах регіону V4, а також країн Західних Балкан та Східного партнерства.

Дедлайн: 15.03.2018 р.

12. Конкурс відеороликів серед студентської молоді Чернігівщини

Чи відомо вам, що проблему корупції українці визначають третьою серед найважливіших? При тому, рівень готовності громадян до боротьби з корупцією у Чернігівській області майже такий же, як і по країні в цілому – 32,3%. Громадянська освіта може змінити парадигму існуючого ставлення населення до проблеми корупції з пасивної на активну…

Дедлайн: 15.03.2018 р.

13. Відбір учасників весняної сесії стажування в рамках проекту «Хаб медіамобільності»

Фундація «Суспільність» спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння інтернет-видання Детектор медіа запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-тиденному стажуванні в Києві в редакція провідних медіа.

Дедлайн: 21.03.2018 р.

14. “Неформальна школа” від ФРІ-Харків

Неформальна школа – це дводенний тренінг, який відбудеться у Хабі соціальної активності «Студія 42».

10 та 11 березня, Харків

15. День відкритих дверей бакалаврської програми Data Science & Intelligent Systems

Навчальна програма включає 4 напрямки: Машинне навчання та штучний інтелект, Інтернет речей, Аналітика даних, Розумні рішення та системи. Кожен з напрямків програми розроблявся фахівцями з відповідної сфери, які були зацікавлені у впровадженні актуальних та новітніх предметів.

17 березня, Львів

16. День відкритих дверей бакалаврської програми Системи штучного інтелекту (Artificial Intelligence)

Штучний інтелект – один з найперспективніших напрямків комп’ютерних наук та ІТ-освіти.

Розробники програми та ІТ-спеціалісти розкажуть абітурієнтам про інноваційне навчання, новітні курси та предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях.

10 березня, Львів

17. Конкурс «Яка прекрасна наша планета!» 2018

Мистецтво, як і будь-яка сфера діяльності людини, модифікується. Колись писали на глиняних дошках – тепер друкуємо за допомогою клавіатури. Колись малювали на папері, а сьогодні створити шедевр можна, тримаючи в руці комп’ютерну мишку…

Дедлайн: 31.03.2018 р.

 

Підготувала: Іванна Мальчевська


Тематика публікації:                                          

Останні публікації цього розділу:

Опитування для представників громадських об'єднань

Другий історико-краєзнавчий велопробіг поєднав Покровск і Добропілля

У Покровську пройшов унікальний майстер-клас з вітражного розпису

Долучіться до підготовки звіту про реалізацію Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016 – 2018

Визначили переможців проекту “Децентралізація в дії: підтримка розробки дорожніх карт для місцевих громад”

Партнерство заради захисту прав жінок створено на Рівненщині