Конкурс міні-проектів з розвитку молодіжного самоврядування в Східних та Південних областях України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nikita

конкурс
Конкурс міні-проектів з розвитку молодіжного самоврядування в Східних та Південних областях України

Громадська організація «УЦГІ «Світло» запрошує активних студентів з Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей до участі у конкурсі міні-проектів спрямованих на розвиток молодіжного  самоврядування.

Конкурс відбудеться у рамках проекту  «ПроОсвіта: розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України  як стартової навчальної платформи для активних громадян». Мета проекту – навчити молодь зі Сходу та Півдня України  можливостям  участі в суспільно-політичному житті та інструментам впливу на місцеву владу  за рахунок розвитку місцевого молодіжного самоврядування та створення молодіжних Рад. Проект реалізується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт.

Мета конкурсу міні-проектів – створення нових ініціативних груп молоді та реалізація німі практичних заходів з розвитку молодіжного  самоврядування в ВНЗ та громадах Сходу та Півдня України.

До участі у конкурсі запрошуються представники ініціативних груп молоді, органи студентської самоорганізації та місцеві молодіжні громадські організації, що презентують Донецьку, Луганську, Запорізьку, Миколаївську та Херсонську області України.

Проектні пропозиції  мають містити заходи (культурні, мистецькі, просвітницькі, тощо),  спрямовані на  розвиток молодіжного самоврядування та посилення впливу молоді на місцеві громади.  У рамках конкурсу будуть підтримані суспільно значущі інноваційні проекти будь-якого формату, спрямованого на широку цільову аудиторію: фотоконкурси, конкурси творів, різноманітні мистецькі акції, квести, публічні дискусії, волонтерські акції, масові молодіжні заходи, кампанії в соціальних мережах, проекти, пов’язані з використанням новітніх медіа та соціальних мереж, інше. Також буде підтримане створення нових молодіжних Рад, як формальних, так і неформальних.

Перевага буде віддана міжрегіональним проектам та проектам випускників тренінгів «Молодіжна  Рада – Молодіжна Влада!», які ГО «УЦГІ «Світло» проводила в 2017-2018 роках для молоді та студентів ВНЗ Півдня та Сходу України.

ГО «Світло» не фінансуватиме комерційні проекти, політичні партії і рухи, органи державної влади, проекти рекламного характеру.

2-3 найкращих проекти отримають фінансову допомогу у вигляді покриття затрат на їхню реалізацію у розмірі до 12500 грн., а також консультаційну допомогу в їх реалізації та моніторингу.

Діяльність за проектом повинна розпочатися не пізніше 01 квітня і закінчитися не пізніше 01 травня 2018р.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі – 15 березня 2018 року. Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 20 березня 2018 року.

Протягом березня 2018р. ви можете отримати консультаційну допомогу у підготовці проектної пропозиції.

Заявки можна надіслати за адресою: [email protected].

Довідки за телефонами: +380 (95) 372 91 79. 

Контактна особа – Антон Плаксун.

Аплікаційна форма – за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Лист зацікавленості пропозицією: надання послуг інспекції на складах WFP в Україні

Лист Зацікавленості Пропозицією – надання послуг управління складом, розміщення товарів на складах та послуги комплектування

Лист Зацікавленості Пропозицією – надання послуг з утилізації непридатних до споживання продуктів

Набір учасниць на одноденні тренінги з основ ведення власної справи та розробки бізнес-планів

Тендер на закупівлю ноутбуків

Тендер на оренду офісного приміщення у м. Ужгород