Актуальні конкурси червня на Громадському Просторі

Чергова добірка - на що до кінця червня можна встигнути податись, до чого цікавого можна долучитись - перший місяць літа радує численними цікавими можливостями і подіями, які безупинно акумулюються ...

Актуальні конкурси
Актуальні конкурси червня на Громадському Просторі

Чергова добірка – на що до кінця червня можна встигнути податись, до чого цікавого можна долучитись – перший місяць літа радує численними цікавими можливостями і подіями, які безупинно акумулюються на Громадському Просторі, відстежуйте, обирайте своє – а ми бажаємо Вам успіхів !

1.  Відбір на Школу громадського впливу “Секрети успіху громадської організації”

Ти активний та цілеспрямований? Хочеш змін у країні, але не знаєш із чого почати? Саме для тебе та твоїх однодумців відбудеться Школа громадського впливу «Секрети успіху роботи громадської організації».

Проект здійснює Центр політичних студій та аналітики “Ейдос” за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Дедлайн:  22 червня 2017 року.

 Детальніше тут 

2. Громадянське суспільство задля розвитку демократії – конкурс проектних пропозицій

Ви є представником організації громадянського суспільства України? Маєте ідею проекту, який може сприяти покращенню діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади? Гадаєте, можете реалізувати такий проект протягом року та за умов отримання гранту від ПРООН в обсязі не більше ніж 30 000 дол. США?

Кінцевий строк подання заявок буде оголошено додатково!

Детальніше тут

  1. Українські міста вперше можуть взяти участь у європейському конкурсі iCapital

    Триває III конкурс на звання Європейської столиці інновацій (iCapital). Уперше до нього може долучитися й Україна, адже однією з умов участі є асоційоване членство у програмі ЄС Горизонт 2020 або членство в Євросоюзі.

    Конкурс відкритий для міст з населенням понад 100 000.

    Дедлайн: 21 червня 2017 року.

    Детальніше тут.
    4.Дослідницькі стипендії ім. Dr. Eduard Gübelin

    Dr. Eduard Gübelin research scholarship –  це щорічний грант, мета якого – новаторські проектні дослідження у сфері гемології.  Стипендія передбачає фінансування та підтримку магістрів, аспірантів, а також тих, хто закінчив аспірантуру –  геологічної сфери (мінерологія, геологія, геохімія), кристалографія, хімія, фізика, матеріальні науки, археологія, біологія та пов’язані з цим інші науки.

    Успішний проект-пропозиція має бути дійсно новаторським, демонструвати новаторське мислення, заглиблюватися у нові сфери, тестувати нові концепції та методи і, таким чином, робити внесок у розвиток гемологічних знань.

    Дедлайн: 30 червня 2017 року.

    Детальніше тут.

  1. Конкурс на створення мобільного додатку для агробізнесу

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує подавати заявки на участь у проекті, спрямованому на покращення інформаційного забезпечення компаній, що працюють у секторі овочів та фруктів, ринковою інформацією стосовно плодоовочевої продукції шляхом створення та забезпечення функціонування бази даних цін та товарних партій плодоовочевої продукції у формі мобільного додатку під робочою назвою «Ціни на овочі та фрукти». Грант надаватиметься і впроваджуватиметься відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами проекту «Агросільрозвиток».

Дедлайн: 18:00, 26 червня 2017 року.

Детальніше тут.

  1. “Стажування для реформування” – конкурс проектів стажування у Варшаві

Проект «Стажування для реформування» має допомогти активним представникам українських громадських організацій, які займаються питаннями верховенства права, ознайомитись із діяльністю та досвідом польських колег або інституцій.

Центр польських правових наук Факультету права та адміністрації Варшавського університету, хоч і представляє академічну спільноту, вбачає можливість практичного застосування правових наук у співпраці з третім сектором. Ми вважаємо, що два тижні, проведені учасниками у Варшаві під час реалізації авторських проектів дозволять їм здобути нові знання та уміння, які у майбутньому принесуть користь у роботі над реформуванням української правової системи.

Дедлайн: 28 червня 2017року.

Детальніше тут.

  1. Набір на Молодіжний Тур Миру Україна 

    Миротворча організація «ПАКС» (Нідерланди) вже втретє проводить Тур Миру в Україні! В минулі два рази молодь (чотирнадцять осіб) подорожувала Україною, відвідала різні регіони країни (схід, захід і центр), перебуваючи в громадах різних релігійних конфесій (протестантської, греко-католицької, православної). Протягом одинадцяти днів ми обговорювали такі теми як: ідентичність, громадські ініціативи, історичні перспективи сучасної ситуації в Україні (війна, стереотипи, поляризація), права людини, толерантність.

    В цьому році y супроводі фасилітатора Павла Козелецького, керівника програми «ПАКС» Сінти Депондт і за участі cпівробітникa програми «ПАКС» Тілії Маас Гeстеранус, учасники дізнаються про навики слухання, ненасильницької комунікації і планування соціальних змін, працюючи над особистим розвитком і зростанням, а також працюючи на благо суспільства. Бачити інших, сприймати різні точки зору і інтерпретації історичних та поточних подій і відкривати особисту здібність ініціювання позитивних змін – це одні з головних цілей Туру.

    Дедлайн: 26 червня 2017 року.

    Детальніше тут.

  1. Конкурс на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви та Порядку здійснення обмінів молоддю України та Литви, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 18 листопада 2016 року за № 1498/29628, Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.

На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 500 тис. грн.

На фінансування проектів від литовської сторони виділено 50 тис. євро.

Дедлайн: 16:00 (за Київським часом), 30 червня 2017 року.

Детальніше тут.

9. HiiL пропонує до 20,000 EUR та бізнес підтримку для новаторів у праві в рамках конкурсу «Innovating Justice Challenge»

Новатори, що працюють в сфері правосуддя та правовим питанням в Україні та у всьому світі, можуть подати онлайн заявку та отримати до 20 000 євро у вигляді грантових коштів у рамках конкурсу «Innovating Justice Challenge» від HiiL Justice Accelerator.

Дедлайн: 30 червня 2017 року.

Детальніше тут.

10.Конкурс на участь у тренінгу “Діалог та медіація як інструменти порозуміння в українському суспільстві”

Фонд Східна Європа спільно з ChildFund Deutschland запрошує лідерів громадських організацій та педагогів до участі у 16-денному Тренінгу з медіації з метою освоєння інструментів примирення у конфліктах, зокрема і спровокованих війною на сході України.Тренінг складатиметься з 4 модулів,  перший з яких відбудеться 6-9 липня в м. Київ. Інтервал між модулями буде приблизно у місяць часу.

Метою Тренінгу є навчання громадських активістів, педагогів, представників громадських організацій та місцевих органів влади навичкам медіації, ненасильницької комунікації та побудови діалогу між конфліктуючими сторонами, вирішення конфліктів та налагодження національного діалогу заради порозуміння.

Дедлайн: 20 червня 2017 року.

Детальніше тут.

11.Набір на Міжнародний форум з медіації у Харкові

ФСЄ та ChildFund Deutschland e.V. запрошують подавати заявки на участь у Міжнародному форумі з медіації, який відбудеться 13 липня 2017р. у Харкові

На Форумі очікується участь близько 80 активістів, представників громадських організацій, закладів освіти, місцевих органів влади та медіа з України, експертів з Молдови та Німеччини. Метою Форуму є обмін досвідом між громадськими активістами з усіх регіонів України, які займаються або цікавляться темою медіації, та іноземними експертами задля налагодження діалогу та взаєморозуміння в українському суспільстві через поширення інструментів медіації, діалогу, примирення та ненасильницької комунікації.

Дедлайн: 25 червня 2017 року.

Детальніше тут.

12. Репортажний проект “Грузія/Румунія/Молдова/Туреччина: випробування демократією”

О “Львівський медіафорум” оголошує відбір для участі в репортажному проекті “Грузія/Молдова/Туреччина/Румунія: випробування демократією”.

Шукаєють українських репортерів, які готові написати репортажі про процеси демократичної трансформації у цих причорноморських країнах.

Дедлайн: 26 червня 2017 року.

Детальніше тут.

13. Всеукраїнська школа прав людини для молодих активістів запрошує на навчання

Українська Гельсінська спілка з прав людини в рамках діяльності Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо прав людини» за фінансової підтримки програми USAID “Права людини у дії” запрошує на XIII Всеукраїнську школу прав людинидля молодих активістів. Традиційно, школа пройде в Освітньому домі правлюдини в Чернігові з 10 по 18 липня 2017 року.

Всеукраїнська школа прав людини для молодих активістів – це освітній простір, в якому молодь України навчається прав людини та активізму від провідних громадських діячів України, знайомиться з кращими практиками правозахисної діяльності, спілкується з однодумцями  і просто весело проводить час у цікавій компанії.

Дедлайн: 20 червня 2017 року.

Детальніше тут.

14. Конкурс на вибір менторів у проект з соціального підприємництва

Проектом передбачена менторська підтримка, як для переможців конкурсу, так і для учасників, які не отримають фінансування. Підтримка передбачає консультування з питань створення, розвитку та забезпечення стійкості соціальних підприємств та повинна тривати з 20 серпня до 30 листопада 2017 року.

З метою вибору менторів з соціального підприємництва оголошується конкурс.

До участі в конкурсі запрошуються експерти чи групи експертів. Для цього необхідно подати скановану заявку з підписом та печаткою (за наявності печатки).

Дедлайн: 22 червня 2017 року.

Детальніше тут.

15. Набір на участь у проекті «Молодь в місті»

Оголошується  набір до участі у проекті «Молодь в місті»,  спрямованого на зближення молоді з різних регіонів України у процесі креативної спільної діяльності із створення урбаністичних міні-проектів. Для кого: для згуртованих малих команд студентів вищих навчальних закладів м. Києва, а також громадсько-активної молоді з міст Донецької та Луганської областей (по 2-4 особи в команді), котрі:

Дедлайн: 20 червня 2017 року.

Детальніше тут.

 16.Прийом документів від представників громадських організацій до складу конкурсної комісії при Департаменті економіки та інвестицій КМДА

Департамент економіки та інвестицій КМДА формує склад постійно діючої конкурсної комісії, яка обиратиме кандидатів на керівництво підпорядкованими комунальними підприємствами.  Департаменту економіки та інвестицій підпорядковуються КП «Київське інвестиційне агентство», КП «Київський міський туристично-інформаційний центр», Комунальна наукова-дослідна установа «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста». Відповідно до Положення про конкурсний відбір до складу комісії можуть увійти два представника громадськості, погоджені Антикорупційною радою.

Дедлайн: 14:00, 20 червня 2017 року.

Детальніше тут.

17. Академія політичного лідерства: виборчі технології та фінансування політичних партій

International Republican Institute в Україні (IRI) запрошує до участі у навчанні лідерів громадських організацій, помічників депутатів місцевих рад та активних громадян з міст Дніпро, Хмельницький, Маріуполь та Миколаїв.

Під час навчального семінару відбудеться ексклюзивна презентація книжки Д Богуша «10 секретів політичних кампаній» де кожен учасник отримає екземпляр з підписом автора.

Дедлайн: 21 червня 2017року.

Детальніше тут.

 18. Правозахисники оголошують набір на тренінги з протидії мові ворожнечі

Хочете дізнатися про небезпеку мови ворожнечі у ЗМІ та засобах протидії? Правозахисники пропонують активістам навчання та співробітництво. Кримська правозахисна група запрошує активістів і активісток для  участі в освітньому курсі «Мова ворожнечі в ЗМІ. Як протистояти загрозі».

Учасники курсу отримають базові знання про права людини, журналістські стандарти, основи моніторингу мови ворожнечі у ЗМІ. У межах курсу відбудуться три тренінги, учасники та учасниці отримають індивідуальні завдання для дистанційного виконання. Участь у курсі безкоштовна. Проходження курсу передбачає участь у всіх трьох тренінгах та виконання дистанційних завдань.

Дедлайн: 20 червня 2017 року.

Детальніше тут.

19. Open Data Challenge. Триває конкурс інноваційних IT-проектів на основі відкритих даних

Open Data Challenge — це національний конкурс інноваційних та самодостатніх IT-проектів та рішень на основі відкритих даних.

Мета конкурсу — надати можливість розробникам, підприємцям, дизайнерам, дослідникам та громадським активістам використовувати відкриті дані для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Призовий фонд — 1 500 000 гривень

Дедлайн: 25 червня 2017 року.

Детальніше тут.

20. Конкурс на розробку та написання Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку (ПДСЕР) громад

Про проведення конкурсу: у рамках міжнародного проекту CLEEN (Енергоефективність: створення коаліцій на місцях) та місцевого проекту “Центр сталого розвитку Полтавщини”  Громадська організація “ЕКОЛТАВА”, що спеціалізується на питаннях енергозбереження та енергоефективності, проводить відбір громади для написання індивідуального ПДСЕР.

Хто може прийняти участь:

Органи місцевого самоврядування:  міські та селищні ради, об’єднані територіальні громади Полтавської області.

Дедлайн: 23 червня 2017 року.

Детальніше тут.

21. Набір на тренінг з ефективного управління проектами в Харкові

Карітас Харків запрошує на навчальний тренінг «Ефективне управління конфліктами», який відбудеться в рамках реалізації проекту «Об’єднуючи людей заради розбудови миру».

Мета програми – цей тренінг пропонує набір навичок і чіткі покрокові практичні стратегії для вирішення конфліктів, які підходять для всіх сторін конфлікту. Також, даний тренінг дозволить учасниками оволодіти основними інструментами ефективного вирішення конфліктів, що дозволить максимально збільшити якість вашого спілкування.

Дедлайн: 20 червня 2017 року.

Детальніше тут.

22. Програма малих cтипендій на виробництво медіа-матеріалів про реформи

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує конкурс малих стипендій для регіональних журналістів на виробництво медіа-матеріалів, що розкривають тематику реформ в Україні.

Виготовлені матеріали повинні висвітлювати реальні історії успіху процесу реформ в Україні на регіональному рівні. Перевага буде надаватися тим матеріалам, які будуть стосуватися реформи охорони здоров’я та реформи енергетичного сектору.

Дедлайн: 20 червня 2017 року.

Детальніше тут.

23. Конкурс на підтримку освітніх локальних заходів для випускників Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”

Українська Гельсінська спілка з прав людини у рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” (далі – Програма) при підтримці програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії» запрошує українські громадські організації та ініціативи, в яких хоча б один представник є випускником навчальних заходів Програми, до участі в конкурсі на отримання підтримки для проведення локальних освітніх заходів.

Дедлайн: 30 червня 2017 року.

Детальніше тут.

 

 

 

Підготувала: Іванна Мальчевська


 

Останні публікації цього розділу:

Мережа правового розвитку — 2024: інновації інструментів доступу до правосуддя та відповідальне членство

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Хмельницькому

Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ

Покращення відчуття безпеки в громадах або Нові змісти «Правоспроможної громади»

У Києві презентували робочу групу, яка опікуватиметься цивільними заручниками, затриманими росією

Опитування щодо потреб та викликів серед ініціатив/організацій, що надають психологічну та юридичну допомогу