Конкурс на вибір менторів у проект з соціального підприємництва
ЗАВЕРШЕНО
Партнерами проекту «Подолаємо наслідки війни разом» було організовано два п’ятиденні навчальні модулі для громадських активістів з усієї України на тему: «Соціальне підприємництво, як стратегія дій для громадських активістів щодо запобігання та подолання наслідків соціально-економічних конфліктів». Метою тренінгів було навчання громадських активістів навичкам організації та ведення соціального бізнесу як методу вирішення локальних соціальних проблем, які виникли внаслідок війни на Сході України, і подолання конфліктів.
За результатами навчальних модулів 14-ма учасниками зі всієї України були розроблені ідеї соціальних підприємств, з якими вони подаватимуться на конкурс грантів, що буде організований в рамках проекту. Очікується, що результати конкурсу будуть відомі 19 липня. Фінансова підтримка буде надаватися 4-м громадським організаціям на створення соціальних підприємств.
Проектом передбачена менторська підтримка, як для переможців конкурсу, так і для учасників, які не отримають фінансування. Підтримка передбачає консультування з питань створення, розвитку та забезпечення стійкості соціальних підприємств та повинна тривати з 20 серпня до 30 листопада 2017 року.
З метою вибору менторів з соціального підприємництва оголошується конкурс.
Завданнями відібраних експертів стане:
- Участь у експертній комісії у Києві з відбору переможців конкурсу грантів (середина липня).
- Надання загальної консультації для учасників, які не отримали фінансування та рекомендацій з доопрацювання проектів. Загальна тривалість – 8 годин.
- Надання дистанційних індивідуальних консультацій для учасників, які не отримали грант. Загальна тривалість – 10 днів (по 8 годин).
- Надання дистанційних індивідуальних консультацій для учасників, які отримали фінансування. Загальна тривалість – 8 днів (по 8 годин).
- Візити до 4-х організацій – переможців конкурсу та надання очних консультацій.
- Ведення журналів консультацій.
- Складання звітів за результатами консультацій та візитів.
До участі в конкурсі запрошуються експерти чи групи експертів. Для цього необхідно подати скановану заявку з підписом та печаткою (за наявності печатки).
Заявка повинна включати наступні пункти:
- Контактна інформація експертів;
- Опис кваліфікації заявників у сфері соціального підприємництва, включаючи попередній досвід надання консультацій для соціальних підприємців на етапі становлення бізнесу;
- Запропонована вартість послуг та порядок розрахунку бюджету.
До заявки просимо додати наступні документи:
- Резюме експертів, що повинно включати інформацію про основну і додаткову освіту, досвід роботи у сфері соціального підприємництва та консультування бізнесу.
- Реєстраційні документи, у випадку, якщо подається юридична особа, зокрема: копія витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; копія свідоцтва про реєстрацію платника податків.
- Контакти осіб, які можуть надати рекомендації.
Критерії вибору експертів:
- Досвід надання консультацій з різних аспектів ведення соціального бізнесу. розробки та проведення навчальних програм у сфері медіації, діалогів, ненасил
- Практичний досвід у сфері соціального підприємництва.
- Реалістичність бюджету.
ФСЄ залишає за собою право на уточнення завдань в процесі переговорів з переможцем конкурсу.
Останній термін подачі заявок – 22 червня 2017 р.
Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 30 червня 2017 р.
Всі заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти [email protected] з темою «Тендер на вибір менторів з соціального підприємництва».
Питання щодо цього оголошення про конкурс можна надсилати у письмовій формі на електронну адресу менеджера проектів Ольги Шаварової: [email protected].
Компонент «Соціальне підприємництво, як ефективний інструмент громадянського суспільства для врегулювання соціально-економічних конфліктів в пост воєнному просторі» виконується ДРА, Фондом Східна Європа, ChildFund Deutschland e.V. та ГО «Країна вільних людей», і є частиною Проекту «Подолаємо наслідки війни разом», який виконується ДРА та фінансується Міністерством Закордонних Справ (МЗС) Федеративної Республіки Німеччини.
Джерело: Фонд Східна Європа.