Реєстрація


Молодіжний Тур Миру Україна (9 – 19 серпня)

Зафіксувати у Google календарі!


Автор:
nikita_andreev

pexels-photo-398532
Молодіжний Тур Миру Україна (9 – 19 серпня)

Ми з радістю повідомляємо, що миротворча організація «ПАКС» (Нідерланди) вже втретє проводить Тур Миру в Україні! В минулі два рази молодь (чотирнадцять осіб) подорожувала Україною, відвідала різні регіони країни (схід, захід і центр), перебуваючи в громадах різних релігійних конфесій (протестантської, греко-католицької, православної). Протягом одинадцяти днів ми обговорювали такі теми як: ідентичність, громадські ініціативи, історичні перспективи сучасної ситуації в Україні (війна, стереотипи, поляризація), права людини, толерантність.

В цьому році y супроводі фасилітатора Павла Козелецького, керівника програми «ПАКС» Сінти Депондт і за участі cпівробітникa програми «ПАКС» Тілії Маас Гeстеранус, учасники дізнаються про навики слухання, ненасильницької комунікації і планування соціальних змін, працюючи над особистим розвитком і зростанням, а також працюючи на благо суспільства. Бачити інших, сприймати різні точки зору і інтерпретації історичних та поточних подій і відкривати особисту здібність ініціювання позитивних змін – це одні з головних цілей Туру.

Ви замислюєтесь над майбутнім України і над тим, що молодь може зробити для того, щоб перетворити її в гарне місце для життя? Цікаво дізнатися інші точки зору щодо таких питань як війна, біженці, маючи справу з минулим та майбутніми перспективами для України? Розумієте і розмовляєте українською чи російською мовами, або хоча б однією з них? Вам від 18 до 25 років? В такому разі запрошуємо Вас подати заявку на участь! Всі витрати Туру покриваються організацією «ПАКС», в тому числі буде забезпечене туристичне страхування (в межах України).

Заповнюйте анкету до 26 червня 2017 року


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання послуг з ІТ-підтримки офісів UCBI II у Києві, Краматорську та у Маріуполі (3 ЛОТи)

Тендер на обрання постачальника обладнання

Тендер на надання послуг медичного страхування, Проект USAID «Трансформація фінансового сектору», DAI Global LLC

Закупівля обладнання для спортивного майданчику (Микулинецька Об’єднана Територіальна Громада)

Молодіжний обмін Erasmus + “Together for Healthy Lifestyle”

Прийом заявок на участь в програмі FutureLab Europe 2018 в Брюселі, Бельгія