Реєстрація


Молодіжний Тур Миру Україна (9 – 19 серпня)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Автор:
nikita_andreev

pexels-photo-398532
Молодіжний Тур Миру Україна (9 – 19 серпня)

Ми з радістю повідомляємо, що миротворча організація «ПАКС» (Нідерланди) вже втретє проводить Тур Миру в Україні! В минулі два рази молодь (чотирнадцять осіб) подорожувала Україною, відвідала різні регіони країни (схід, захід і центр), перебуваючи в громадах різних релігійних конфесій (протестантської, греко-католицької, православної). Протягом одинадцяти днів ми обговорювали такі теми як: ідентичність, громадські ініціативи, історичні перспективи сучасної ситуації в Україні (війна, стереотипи, поляризація), права людини, толерантність.

В цьому році y супроводі фасилітатора Павла Козелецького, керівника програми «ПАКС» Сінти Депондт і за участі cпівробітникa програми «ПАКС» Тілії Маас Гeстеранус, учасники дізнаються про навики слухання, ненасильницької комунікації і планування соціальних змін, працюючи над особистим розвитком і зростанням, а також працюючи на благо суспільства. Бачити інших, сприймати різні точки зору і інтерпретації історичних та поточних подій і відкривати особисту здібність ініціювання позитивних змін – це одні з головних цілей Туру.

Ви замислюєтесь над майбутнім України і над тим, що молодь може зробити для того, щоб перетворити її в гарне місце для життя? Цікаво дізнатися інші точки зору щодо таких питань як війна, біженці, маючи справу з минулим та майбутніми перспективами для України? Розумієте і розмовляєте українською чи російською мовами, або хоча б однією з них? Вам від 18 до 25 років? В такому разі запрошуємо Вас подати заявку на участь! Всі витрати Туру покриваються організацією «ПАКС», в тому числі буде забезпечене туристичне страхування (в межах України).

Заповнюйте анкету до 26 червня 2017 року


Останні публікації цього розділу:

Тендер на поставку і монтаж мультизональної системи кондиціювання офісного приміщення

Конкурс стажування студентів в аналітичних центрах

Закупівля послуг з організації заходів

Закупівля послуг медичного страхування для співробітників

Новий конкурс MEET UP! Німецько-український ПІТЧИНГ проектів 2018

Набір на «Школу практичної демократії». Другий етап